فهرست
گزارش روز: کرار و دردسری که مالیاتی نیست
گزارش روز: کرار و دردسری که مالیاتی نیست

گزارش روز: کرار و دردسری که مالیاتی نیست

آی اسپورت- از همان روزهای اول بازگشت یک بازیکن عراقی به فوتبال ایران، خیلی ها نگران تکرار سرنوشت آن ها در فوتبال ایران بودند. مشخصه بارز بازیکنان عراقی، بی نظمی های مثال زدنی و حاشیه های فراوان شان در باشگاه های ایرانی بود. حضور دوباره کرار در استقلال اما آغازی متفاوت داشت. این هافبک، از همان بازی نخست درخشش در ترکیب آبی های تهران را کلید زد و خیلی زود تبدیل به یکی از مورداعتمادترین مهره های قلعه نویی و یکی از مهم ترین بازیکنان تیم جدیدش شد. 

چند هفته بعد از تثبیت شدن در ترکیب استقلال، کرار جاسم بالاخره با حاشیه ای تازه روبرو شد. ابتدا داستان ویزا و اقامت او سوژه رسانه ها بود و بعدتر، از مشکلات مالیاتی برای این بازیکن حرف زده می شد. از همان ابتدا نیز مشخص بود که مشکل خاص کرار در ایران، ارتباطی به مالیات پیدا نمی کند. او از فروش ماشین اش برای پرداخت مالیات خبر داده بود اما مدیرعامل باشگاه استقلال بالاخره تایید کرد که مشکل این بازیکن مالیاتی نیست و «شخصی» است. 

شنیده می شود داستانی که این روزها کرار را از استقلال دور کرده، به زمان اقامت او در تبریز برمی گردد. ظاهرا این بازیکن در این شهر ازدواج کرده و سپس بدون انجام توافق دوطرفه جدا شده و حالا با شکایت طرف مقابل روبرو شده است. این صحبت ها البته هنوز در حد شائبه هستند و تایید نشده اند اما واضح است که این ستاره عراقی، تا زمان حل نکردن این مشکل شخصی برای بازی کردن در لباس استقلال با مشکل روبرو خواهد بود. 

     
آی اسپورت
2014-10-12 14:06:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر