فهرست
مورینیو: دو بار پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را رد کردم
مورینیو: دو بار پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را رد کردم

مورینیو: دو بار پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را رد کردم

آی اسپورت- ژوزه مورینیو که فصل گذشته پس از سه سال حضور در رئال مادرید، بار دیگر سکان هدایت آبی‌های لندنی را به دست گرفت، مدعی‌ست که لئوناردو مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن شدیداً به دنبال او بوده، اما او دو بار پیشنهاد این باشگاه را رد کرده است. «من انتخاب اول لئوناردو بودم. اما دو بار به PSG نه گفتم.»

 

مورینیو در دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان در فصل گذشته در برابر PSG قرار گرفت و در فرانسه با نتیجه‌ی 1-3 مغلوب این تیم شد. اما با پیروزی 0-2 در استمفورد بریج و به لطف قانون گل زده در خانه‌ی حریف این تیم را از گردونه‌ی رقابت‌ها حذف کرد. حال او عقیده دارد که تیم قهرمان فرانسه قابلیت فتح افتخار اروپایی را دارد و لوران بلان را گزینه‌ی درستی برای سمت سرمربی این تیم می‌داند. «پاریس می‌تواند فاتح لیگ قهرمانان باشد. خیلی فوق‌العاده می‌شود اگر در فینال جدال چلسی‌ـ‌PSG را داشته باشیم. پاریس به دست فرد خوبی سپرده شده، لوران بلان مربی خوبی‌ست.»

 

مورینیو بارها به سرمربی‌گری پرتغال تمایل نشان داده است، اما تاکید می‌کند که عجله‌ای برای این کار ندارد. «سرمربی پرتغال بشوم؟ این اتفاق خواهد افتاد. من در نیمه‌ی راه دوران کاری‌ام هستم، هنوز 15 سال دیگر برایم باقی مانده است.»

     
آی اسپورت
2014-10-12 15:33:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر