فهرست
آلبرتینی: میلان باید خدیرا را به خدمت بگیرد
آلبرتینی: میلان باید خدیرا را به خدمت بگیرد

آلبرتینی: میلان باید خدیرا را به خدمت بگیرد

آی اسپورت- دمتریو آلبرتینی هافبک سابق میلان اصرار دارد که این تیم باید امثال فیلیپ مکسس و مایکل اسین را آزاد کند تا پول مورد نیاز برای عقد قرارداد با سامی خدیرا را به‌دست بیاورد. مکسس در دوران حضور اینزاگی همواره نیمکت‌نشین بوده و اسین نیز تنها در سه دیدار سری آ به میدان رفته است و قرارداد هر دو بازیکن در پایان فصل به اتمام می‌رسد.

 

آلبرتینی در گفتگو با گاتستا دلو اسپورت می‌گوید: «میلان می‌تواند چند بازیکن را آزاد کند ـ طبیعتاً و فوراً، زیرا قراردادهای بزرگی در حال انقضا هستند ـ تا بتواند همه‌ی قدرت اقتصادی خود را روی این معامله متمرکز کند. خدیرا یک سرمایه‌گذاری قابل‌اطمینان و جدی است که می‌تواند بیشتر مشکلات ساختاری یک تیم را حل کند، که می‌توان و باید که هنوز او را یک بازیکن رو به رشد در نظر گرفت. او یک قهرمان واقعی است. با این‌که هنوز جوان است، تجربه‌ی زیادی دارد و به همین دلیل می‌تواند مسوولیت‌های مهمی را در همه‌ی پست‌های میانه‌ی میدان به عهده بگیرد.»

 

قرارداد خدیرای 27 ساله در پایان فصل با رئال مادرید به اتمام می‌رسد و تیم‌های آرسنال و چلسی هم به دنبال به خدمت گرفتن او در پنجره‌ی نقل و انتقالات زمستانی هستند.

     
آی اسپورت
2014-10-12 16:00:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر