فهرست
اینزاگی: کوپاایتالیا برای ما مثل لیگ قهرمانان است
اینزاگی: کوپاایتالیا برای ما مثل لیگ قهرمانان است

اینزاگی: کوپاایتالیا برای ما مثل لیگ قهرمانان است

آی اسپورت- روسونری برای اولین بار در 16 سال گذشته در رقابت‌های قاره‌ای غایب است، زیرا آن‌ها فصل گذشته را با رتبه‌ی هشتم به پایان بردند. پس از آن پیپو اینزاگی جانشین کلارنس سیدورف روی نیمکت این تیم شد و میلان تحت هدایت شماره 9 سابقش شروعی روحیه‌بخش داشته و هم‌اکنون پس از شش هفته در رتبه‌ی پنجم جدول قرار دارد.

 

«میلان نمی‌تواند بیرون از اروپا باقی بماند. بنابراین ما باید در وهله‌ی اول بهتر از فصل قبل کار کنیم و سپس به یکی از جام‌های اروپایی راه پیدا کنیم. باید ببینیم کدام [جام] خواهد بود. اما امسال کوپا ایتالیا، لیگ قهرمانانِ ما است. این را باید با صراحت بگویم. فتح یک افتخار همیشه مهم است، حالا از همیشه مهم‌تر.»

 

اینزاگی به‌خوبی می‌داند که علی‌رغم جایگاه اسطوره‌ای‌اش نزد هواداران میلان، تحت فشار زیادی قرار دارد. اما امیدوار است که هواداران و مسوولان باشگاه شکیبایی لازم را نسبت به او به خرج بدهند تا او باشگاه را به جایی که به آن تعلق دارد بازگرداند. «من خوشبخت ام که هدایت تیمی که عاشقش هستم را به عهده گرفته‌ام. امیدوار ام زمان داشته باشم تا در سکوت و آرامش کار کنم و میلان را به سطح معمول خود بازگردانم. من جاه‌طلب هستم. ما به زودی در بالای جدول خواهیم بود.»

     
آی اسپورت
2014-10-12 20:56:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر