فهرست
لام : خوشحالم که بایرن را ترک نکردم
لام : خوشحالم که بایرن را ترک نکردم

لام : خوشحالم که بایرن را ترک نکردم

آی اسپورت- کاپیتان بایرن مونیخ از این که این باشگاه را ترک نکرده است، ابراز رضایت کرد. در سال 9-2008 که بایرن فصل خوبی را پشت سر نگذاشته بود، لام که آن روزها از خط دفاع به خط هافبک پیوسته بود می خواست به یک تیم لیگ برتری بپیوندد. چند باشگاه لیگ برتری به او پیشنهاد داده بودند که جدی ترین آنها منچستر یونایتد بود. اما لام در نهایت تصمیم گرفت در بایرن بماند و این تصمیم برایش سه قهرمانی بوندس لیگا، یک لیگ قهرمانان و یک قهرمانی جهان در پی داشت.

این بازیکن 30 ساله به دیلی میل گفت:\" من به بازی در انگلیس فکر کرده بودم و گزینه های جالبی هم داشتم. اما بایرن تیم شهرم بود و آنها من را قانع کردند که به روزهای خوب بازخواهیم گشت. احساس می کردم که می توانیم قهرمان اروپا شویم و ترجیح می دادم که با تیم خودم این عنوان را به دست آورم. خدا را شکر که این تصمیم در نهایت به سود من به پایان رسید.\"

لام که بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کرد، حالا همه تمرکزش را گذاشته تا برای دومین بار در سه فصل متوالی با بایرن مونیخ قهرمان اروپا شود. آنها یک بار دیگر با منچستر سیتی در یک گروه قرار گرفته اند و به سختی موفق شدند در دیدار اول گروه از سد آنها بگذرند.

لام در این باره گفت:\" منچستر سیتی با بازیکنان فوق العاده ای مثل یایا توره تیم فوق العاده ای است. آنها بازیکنان خوب زیادی دارند. بازی با آنها برای ما بازی سختی بود. آنها می دانستند که ما به برد در این دیدار نیاز داریم و ما را تحت فشار گذاشتند. ولی من فکر می کنم که آنها هنوز می توانند مسیری طولانی در لیگ قهرمانان را طی کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-10-12 22:22:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر