فهرست
حمایت کورتوآ از تیم پزشکی چلسی
حمایت کورتوآ از تیم پزشکی چلسی

حمایت کورتوآ از تیم پزشکی چلسی

آی اسپورت- تیبو کورتوآ که در جریان دیدار تیمش با آرسنال مصدوم شده بود، از طرف تیم پزشکی مجوز ادامه بازی را دریافت کرد. تصمیمی که بعد از بازی راجع به آن صحبتهای زیادی شد. اما خود وی از تصمیم آنها حمایت کرد. او در دیدار با آرسنال با الکسیس سانچز برخورد کرده و به سختی مصدوم شد.

کورتوآ در این باره به اسکاس اسپورتس گفت:\" من فکر می کنم که دکتر کارش را خوب انجام داد. او سوالهایی که لازم بود را از من پرسید و من همه را به سرعت جواب دادم. بنابراین لازم نبود که از زمین بازی بیرون بیایم. من ضربه خوردم، ولی اوضاعم خیلی بد نبود. من احساس سردرد یا هیچ درد دیگری نداشتم اما بعد از چند دقیقه حالم بدتر و بدتر شد. سپس احساس کرخ بودن کردم و چندی بعد دیگر نمی توانستم توپ را ببینم و سپس از گوشم مقداری خون آمد. چون اوضاع بد شد، از زمین بیرون رفتم. می دانم که باید احتیاط کرد، اما تا قبل از دیدن خون مشکلی برای ادامه بازی نداشتم.\"

کورتوآ می گوید که هنوز در حال سپری کردن این مصدومیت است. اما حالش بهتر شده و فکر می کند که می تواند در بازی دوشنبه شب تیمش در برابر بوسنی هرزگوین در چهارچوب رقابتهای مقدماتی یورو 2016 به میدان برود.

او در این باره گفت:\" تا چند روز بعد از این ماجرا گردن درد و سردرد داشتم. یک سری آزمایشات پزشکی را برای عملکرد مغزم پشت سر گذاشتم و بعد از این که مشخص شد همه چیز خوب است به سوئد سفر کردم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-12 22:53:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر