فهرست
نیمار : ماسچرانو هنوز دوست من است
نیمار : ماسچرانو هنوز دوست من است

نیمار : ماسچرانو هنوز دوست من است

آی اسپورت- نیمار تاکید کرد که با وجود درگیری هایی که در طی دیدار دوستانه تیم ملی کشورش با آرژانتین با ماسچرانو داشته است، آنها هنوز دوستان خوبی برای هم هستند. در بازی دوستانه ای که به عنوان ژیلت سوپرکلاسیکو در ورزشگاه آشیانه پرنده پکن انجام شد، تیم کارلوس دونگا موفق شد با دو گل دیه گو تاردلی از سد آرژانتین بگذرد. دونگا به سومین پیروزی پیاپی خود با این تیم رسید. در این دیدار بارها دو تیم با هم درگیری پیدا کردند اما نیمار معتقد است که با توجه به رقابت سختی که دو تیم همیشه داشته اند این موضوع کاملا طبیعی است.

او درباره این موضوع گفت:\" برخوردهای زیادی وجود داشت. اما بازی تیم های برزیل و آرژانتین همیشه به این شکل فیزیکی است. این موضوع طبیعی است. این بازی همیشه یک بازی بزرگ است، حتی اگر در آن سوی دنیا برگزار شود.\"

این بازیکن 22 ساله در چند نوبت با خاویر ماسچرانو درگیر شد، اما خیلی زود بعد از این بازی به این موشوع عکس العمل نشان داد:\" وقتی از کشورت دفاع می کنی خطا کردن طبیعی است. هیچ مشکلی نیست. ما در انتهای بازی پیراهن هایمان را با هم عوض کردیم.\"

کاپیتان تیم ملی برزیل فرصت گلزنی خیلی خوبی داشت، اما نتوانست پیروزی تیم کشورش را با گلزنی جشن بگیرد.

نیمار گفت:\" اوضاع همیشه آن طور که شما فکر می کنید پیش نمی رود. من باید گل می زدم اما امیدوارم در بازی بعدی بتوانم گلزنی کنم. درست لحظه ای که می خواستم شوت بزنم توپ به زمین خورد و کمی ارتفاع گرفت. این زمین برای بازی من مناسب نبود.\"

روز یکشنبه نیمار و برزیل وارد سنگاپور شدند تا سه شنبه با ژاپن دیدار کنند.

     
آی اسپورت
2014-10-13 01:08:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر