فهرست

کاستا : گل نزدنم من را نگران کرده بود

آی اسپورت- دیه گو کاستا که تا به حال برای تیم ملی اسپانیا موفق به گلزنی نشده بود، اعتراف کرد که این موضوع ذهن او را مشغول کرده بوده است. مهاجم برزیلی باشگاه چلسی که تبعیت اسپانیا را پذیرفته است در 7 بازی اولش برای چلسی 9 گل به ثمر رسانده است. اما در 6 بازی و بیش از 500 دقیقه حضور در ترکیب تیم اسپانیا هنوز موفق به گلزنی برای این تیم نشده بود. کاستا که بیش از 26 بار شوت زد تا دقیقه 69 نتوانسته بود گلزنی کند اما سرانجام در این دقیقه به 6 بازی بدون گلش با پیراهن اسپانیا خاتمه داد.

او به TVE گفت:\" باید از مربی به خاطر حمایتش تشکر کنم. هر بازی او به من شانس دیگری می داد. این موضوع من را آزار می داد. اما بیشتر از این از باختن تیم ناراحت می شدم. ولی این گل برای من شروعی تازه است.\"

اسپانیا از 7 بازی اخیرش 5 تای آنها را باخته بود. چند شب پیش در دیدار دوم مرحله مقدماتی یورو 2016 به اسلواکی باختند که اولین شکست آنها در رقابتهای مقدماتی یک تورنمنت بعد از 8 سال بود. دل بوسکه هم اعتماد کاملش به کاستا را بیان کرد و گفت که او نقش مهمی در برنامه های آینده تیمش دارد.

او در این باره گفت:\" همه ما می خواستیم که دیه گو گل بزند. بین دو نیمه او را بسیار عصبی و ناراحت دیدم. بنابراین از او خواستم که آرامش خودش را حفظ کند. ما همه از تلاش او راضی بودیم. حضور او در آینده بسیار مهم خواهد بود.\"

اسپانیا با سه امتیاز اختلاف پشت سر اسلواکی در رده دوم قرار گرفت. آنها ماه آینده میزبان بلاروس خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-10-13 02:13:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر