فهرست
مرزبان: مشکلی با پرسپولیس ندارم نخواهم داشت!
مرزبان: مشکلی با پرسپولیس ندارم نخواهم داشت!

مرزبان: مشکلی با پرسپولیس ندارم نخواهم داشت!

آی اسپورت- تیم پدیده این روزها در اردوی کیش مشغول آماده سازی خود برای ادامه مسابقات لیگ برتر است. علیرضا مرزبان در خصوص اردوی پدیده  گفت:‌ما در این اردو برای کیفیتی که مدنظرمان بود و برای ریکاوری یک قدم بزرگ برداشتیم و در بحث ساختاری تیم را مورد بررسی قرار دادیم و بازی‌هایی که انجام داده بودیم هم آنالیز کردیم و این موضوع سرلوحه کار ما بود تا بازیکنان کیفیت خودشان را بشناسند و بتوانیم قدم‌های رو به جلو برداریم.

وی ادامه داد: این اردو در راستای بهتر شدن ما بود تا در لیگ این مسئله به ما کمک کند تا بتوانیم در ادامه راه بهتر از این هم باشیم و این موضوع برای ما اهمیت دارد و فکر می‌کنم در این اردوی کیش از نظر تاکتیکی،‌بدنی و روانی می‌توانیم به نقطه ایده‌آل برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در ادامه صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: کار ما در این اردو این است که آستانه تحمل بازیکنان را بالاتر ببریم تا بازیکنان قوی‌تر شوند و روی کارهای هوازی هم تمرینات خوبی انجام دادیم و تلاش کردیم سرعت تصمیم‌گیری بازیکنان را چه با توپ و چه بی‌توپ بیشتر کنیم که این مسئله می‌تواند در ادامه به ما کمک کند.

مرزبان درباره مشکلات پیش آمده در مورد زمان این تیم و پرسپولیس در روز جمعه و در زمین شماره یک المپیک کیش خاطرنشان کرد: من از 5 هفته پیش برنامه‌هایم را برای این اردو داده بودم و گفته بودم که چه ساعت‌هایی زمین تمرین می‌خواهم اما فکر می‌کنم این یک اشتباه در سازماندهی بود هر چند که دیدید خوشبختانه دو تیم با هم زمین را تقسیم کردند و امیدوارم همیشه در زندگی‌مان قدرت تقسیم داشته باشیم اما باید بگویم که من با خود پرسپولیسی‌ها مشکلی نداشتم و هیچ گاه مشکلی بین ما نبوده و نخواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا پدیده در اردوی کیش بازی تدارکاتی انجام نداد، گفت: شرط اصلی ما در این اردو تغییر دادن ساختار بود که در بازی‌های دوستانه نمی‌توانیم چنین کاری بکنیم و ما باید بر روی مسائل بدنی و روحی کار می‌کردیم که در بازی دوستانه نمی‌توانستیم این کارها را انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره اینکه هواداران این تیم بعد از تعطیلات لیگ شاهد پدیده متفاوت خواهند بود یا نه، افزود: ما از روند امتیازگیری‌مان راضی هستیم چرا که تیمی که از لیگ یک می‌آید باید در لیگ برتر شرایط سختی را تحمل کند چرا که تنها می‌تواند 6 بازیکن لیگ برتری جذب کند و فکر می‌کنم با همین کیفیت در سیستم هجومی و دفاعی موفق بودیم و بارها تاکید کرده‌ام که برای ماندن در لیگ 35 امتیاز لازم داریم و این برای ما مهم است که این 35 امتیاز را بگیریم و همین برای ما کافی است.

     
آی اسپورت
2014-10-13 10:55:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر