فهرست
ایران - بنفیکا ، پشت درهای بسته
ایران - بنفیکا ، پشت درهای بسته

ایران - بنفیکا ، پشت درهای بسته

آی اسپورت-  تیم ملی ایران در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی تمرینی و تدارکاتی پرتغال به مصاف تیم باشگاهی بنفیکا، صدرنشین لیگ برتر این کشور می رود.

ملی پوشان ایران در اولین دیدار خود در ورزشگاه اختصاصی اشتوریل دو بر صفر این تیم را شکست دادند و قرار است فردا نیز در کمپ تمرینی بنفیکا که حدود یک ساعت و نیم با محل اقامت کاروان تیم ملی در هتل پستانای لیسبون فاصله زمانی دارد، به مصاف حریف سرشناس اروپایی خود بروند.

این دیدار از ساعت 10 صبح به وقت محلی در کمپ تمرینی بنفیکا در حالی آغاز می شود که با تمهیدات اندیشیده شده توسط کادرفنی تیم ملی قرار است این مسابقه دوستانه پشت درهای بسته برگزار شود، با این حال امکان آن وجود دارد که در صورت استقبال ایرانی های مقیم پرتغال از این دیدار، این تعداد ایرانی بتوانند بازی را از نزدیک تماشا کنند.

همچنین برخلاف اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه قرار است در پایان این مسابقه از سوی باشگاه بنفیکا به دلیل حضور تیم ملی ایران در پرتغال و بازی با این تیم، طی مراسمی، جشن یادبود دیدار دو تیم گرفته شود، چنین مراسمی از سوی باشگاه بنفیکا برگزار نخواهد شد و بلافاصله ملی پوشان کشورمان با پایان این دیدار تدارکاتی که به نشانه پایان اردوی پرتغال نیز خواهد بود، آماده بازگشت به ایران خواهند شد.

     
آی اسپورت
2014-10-13 11:00:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر