فهرست
دل بوسکه: می دانستم کاستا بالاخره گل می زند
دل بوسکه: می دانستم کاستا بالاخره گل می زند

دل بوسکه: می دانستم کاستا بالاخره گل می زند

آی اسپورت- ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، پس از گلزنی دیه گو کاستا در دیدار مقابل لوکزامبورگ، از عملکرد این مهاجم ابراز خشنودی  کرد.

کاستا در بهار گذشته تصمیم گرفت به جای تیم ملی برزیل، برای تیم ملی اسپانیا بازی کند اما در این مدت نتوانسته بود برای لا روخا گلزنی کند؛ اتفاقی که انتقادهای زیادی را به همراه داشت. او سرانجام در دیدار شب گذشته برابر لوکزامبورگ در مقدماتی یورو 2016، اولین گلش را برای اسپانیا زد و دل بوسکه از اینکه او پاسخ اعتمادش را داد، خوشحال است.

سرمربی اسپانیا به خبرنگاران گفت:\" دیه گو کاستا واقعا با تمام وجود بازی می‌کند. پس از حمایت‌های زیادی که از او کردیم، حالا او پاسخش را می‌دهد. با این گروه بازیکنان احساس راحتی می‌کند و ما از تاثیرش خوشحال هستیم. با پابلو آلکاسر هماهنگی خوبی پیدا کرده است. در بین دو نیمه به او گفتم که باید متمرکز باشد زیرا اگر آرام بماند، می‌تواند کاری کند که همه راضی باشند. او عصبانی شده بود زیرا توپ‌هایش به گل تبدیل نمی‌شد ولی وقتی بازیکنی با تمام وجود تلاش می‌کند، به چیزی که می‌خواهد می‌رسد.\"

دل بوسکه در دیدار شب گذشته کاسیاس را از ترکیب اصلی خارج کرد و داوید دخه آ را از ابتدا به میدان فرستاد. او در مورد این تغییر گفت:\" نمی‌خواهم تفاوتی بین این دو و باقی تیم قائل شوم. قصد داشتیم که تغییراتی ایجاد کنیم. کم کم به دخه‌آ میدان دادیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-13 11:10:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر