فهرست
رافخایی: مقایسه مووسلویچ با اسکوچیچ اشتباه است
رافخایی: مقایسه مووسلویچ با اسکوچیچ اشتباه است

رافخایی: مقایسه مووسلویچ با اسکوچیچ اشتباه است

آی اسپورت- سید جلال رافخایی در مورد غیبتش در تمرینات تیم ملوان گفت: من چند روز پیش به صورت انفرادی تمرین می‌کردم که متأسفانه پایم پیچ خورد. همین موضوع باعث شده که نتوانم با تیم تمرین کنم و در حال حاضر فیزیوتراپی و دیگر مراحل درمانی را پشت سر می‌گذارم.

وی در ادامه افزود: در بازی جام حذفی غایب هستم ولی امیدوارم یک هفته تا 10 روز دیگر به تمرینات گروهی ملوان اضافه شوم. سرمربی جدید از طریق پزشک ملوان پیگیر وضعیتم شده است و من هم امیدوارم هرچه زودتر به تمرینات برگردم.

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در خصوص انتخاب موسیلوویچ به عنوان سرمربی جدید ملوان تأکید کرد: هر چند شناختی از این مربی ندارم و در تمرین روز جمعه هم فرصت نشد او را از نزدیک ببینم ولی امیدوارم در کارش موفق باشد. به هر حال این تصمیمی بود که باشگاه گرفت و امیدوارم نتیجه‌بخش باشد.

رافخایی در مورد اینکه هواداران ملوان انتظار دارند این مربی مثل دراگان اسکوچیچ نتایج درخشانی با ملوان بگیرد، گفت: هر مربی و هر تیمی شرایط خودش را دارد. من معتقدم مقایسه موسیلوویچ با اسکوچیچ کار درستی نیست، چرا که شرایط ملوان با گذشته فرق دارد.

وی در خاتمه تصریح کرد: الان مهمترین هدف ما باید این باشد که هر چه زودتر با تفکرات سرمربی جدید آشنا شویم و تا پایان نیم‌فصل اول بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

     
آی اسپورت
2014-10-13 11:16:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر