فهرست
کروس: رونالدو کمک زیادی کرد تا در رئال جا بیفتم
کروس: رونالدو کمک زیادی کرد تا در رئال جا بیفتم

کروس: رونالدو کمک زیادی کرد تا در رئال جا بیفتم

آی اسپورت- تونی کروس، ستاره آلمانی رئال مادرید، تاکید کرد که از حضور در این تیم لذت می برد و از کریس رونالدو به عنوان بهترین بازیکن دنیا نام برد.

کروس که فصل گذشته کمتر فرصت حضور در ترکیب اصلی بایرن را پیدا کرده بود، در تابستان با انتقالی 32 میلیون یورویی به رئال پیوست. او از جو رئال راضی است و از رونالدو به دلیل کمک هایش، تشکر کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" من می دانم بازی در تیمی که بازیکنانی با کیفیت بسیار بالا دارد چگونه است. همه ما برای یکدیگر احترام قائل هستیم، و روحیه ای عالی داریم. در حال حاضر، بازیکنی بهتر از رونالدو وجود ندارد. او کسی بود که پیش از همه به من کمک کرد، او انسانی بسیار خوب است. از بازی در مادرید لذت می برم. با اینکه مردم شاید مرا باور نداشته باشند، این باشگاه مانند یک خانواده است. احساس می کنم مردم اینجا به من اعتماد دارند.\"

کروس هنوز نتوانسته زبان اسپانیایی را به طور کامل یاد بگیرد و به همین دلیل،ارتباط برقرار کردن با هم تیمی هایش برایش دشوار است. اما فاش کرد که کارلو آنچلوتی معمولا با زبان انگلیسی با او صحبت می کند و همین شرایط را برای او راحت کرده است.

\" وقتی اکثر حرف های بازیکنان تیم تان، یا مربی را نمی فهمید سخت است، من مقداری یاد گرفته ام بنابراین می دانم چه اتفاقی در حال رخ دادن است. وقتی نوبت به من و وظایف من می رسد، مربی مرا پیدا می کند و پس از آن با انگلیسی به من دستورات را می دهد. من خوشحالم شانس این را دارم، که چیزهای جدیدی را تجربه کنم. به نظرم آمدنم به مادرید تصمیم درستی بود. مادرید باشگاهی بزرگی است و جایی بود که من می توانستم بعد از حضور طولانی و موفقم در بایرن، چالش های جدیدی را تجربه کنم. مادرید، بایرن، بارسلونا و چلسی چهار باشگاه عالی حال حاضر هستند. بنابراین من از یکی به یکی دیگر نقل مکان کردم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-10-13 12:41:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر