فهرست
ونگر: هیچ بهانه ای، بازی ضعیف مان را توجیه نمی کند
ونگر: هیچ بهانه ای، بازی ضعیف مان را توجیه نمی کند

ونگر: هیچ بهانه ای، بازی ضعیف مان را توجیه نمی کند


آی اسپورت- در حالی که انتظار می رفت پسران آرسن ونگر با هر سه امتیاز کامل به ورزشگاه امارات بازگردند اما در نهایت 2-2 متوقف شدند؛ در حالی که آرسنال مجبور بود اواخر بازی به دلیل اخراج فلامینی 10 نفره بازی کند.

-

توپچی ها از هفته ی بیست و سوم این رقابت ها با حساب 2-2 در خانه ی ساوتهمپتون متوقف شدند

-
آرسن ونگر پس از تساوی برابر ساوتهمپتون گفت:" فکر می‌کنم در نیمه نخست حریف نسبت به ما بازی بهتری انجام داد و ما اصلا خوب نبودیم. آن‌ها شایسته پیروزی در نیمه نخست بودند. در نیمه دوم به نظر من روند بازی عوض شد و توانستیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و شیوه بازی همیشگی‌مان را اجرایی کردیم. در مجموع باید اعتراف کنم که امتیاز سخت اما عادلانه را کسب کردیم. ساوتهمپتون با بازی خوبی که در این دیدار از خود نشان داد شایسته کسب یک امتیاز بود."

" در نیمه نخست بدشانسی آوردیم که دروازه ما باز شد اما من نمی‌خواهم شکایتی از اشتباهات بازیکنانم داشته باشم. در نیمه دوم عملکرد بازیکنان ما به کلی عوض شد. وقتی که در نیمه دوم ۱۰ نفره شدیم دیگر به کسب همین یک امتیاز قانع شدیم."

-

ارسنال با اخراج متیو فلامینی مجبور شد دقایق پایانی بازی را 10 نفره ادامه دهد

-
" برای قهرمان شدن باید هر دیدار سختی را برد ولی ما در این دیدار نتوانستیم سه امتیاز بازی مقابل ساوتهمپتون را به دست آوریم. با این حال خوشحالم که وقتی توانایی کسب سه امتیاز را در این دیدار را نداشتیم توانستیم یک امتیاز را کسب کنیم."

ونگر در ادامه گفت:" دنبال هیچ بهانه‌ای برای بازی ضعیف خود در این دیدار نیستم. ساوتهمپتون تیم باکیفیتی است که امسال در خانه نتایج خوبی کسب کرده. سرعت بازی آن‌ها در مقایسه با بازی ما بالاتر بود. آن‌ها نگذاشتند که ما بازی همیشگی‌مان را در این دیدار به نمایش بگذاریم و در طول ۹۰ دقیقه توانستم بازی خوبی از خود نشان دهم."

ونگر در مورد مصدومیت آرون رمزی گفت:" نمی‌توانستم به رمزی در این دیدار بازی دهم. مصدومیت او بیش از آن چیزی شد که ما انتظارش را داشتیم. او در تمرینات تیم به طور مرتب حضور دارد اما همچنان مصدوم است و نمی‌تواند ما را همراهی کند."

آرسنال در مصاف بعدی اش از هفته ی بیست و چهارم رقابت ها به جدال کریستال پالاس می رود.

     
آی اسپورت
2014-01-29 11:57:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر