فهرست
منتقمی: خدا می‌داند حضور جهانشاهی بی‌خبر بودم/ رئالی‌ها هنوز جواب نهایی را نداده‌اند!
منتقمی: خدا می‌داند حضور جهانشاهی بی‌خبر بودم/ رئالی‌ها هنوز جواب نهایی را نداده‌اند!

منتقمی: خدا می‌داند حضور جهانشاهی بی‌خبر بودم/ رئالی‌ها هنوز جواب نهایی را نداده‌اند!

آی اسپورت-  سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به ملاقاتی که با سران باشگاه رئال مادرید داشتند در مورد ناگفته‌های این جلسه با ورزش سه صحبت کرد و حرف‌های جالبی زد.

اینکه در سایت‌های خبری آمده بود شما از حضور جهانشاهی در ملاقاتتان با مدیران باشگاه رئال مادرید مطلع بودید درست است؟

من خودم هم با خواندن این خبر متعجب شدم. هرچند این خبر در یکی از سایت‌ها و منابع خبری رسمی و قابل استناد حوزه‌های خبری کشورمان منتشر نشده، اما وظیفه خود می‌دانم برای مقابله با نشر اخبار کذب این چنینی از این سایت شکایت کنم. آن هم شکایت کیفری. خدا می‌داند که من هم مثل آقای سیاسی روحم از حضور این فرد در ملاقات با آقای پرز بی خبر بود. به همین دلیل نیز به رغم این که تا به حال در طول عمر طولانی مدیریت‌ام که بیش از 30 سال می گذرد، هرگز ارتباط یدی با رسانه ای نداشتم اما این بار چاره ای ندارم جز این که از رسانه ای که این خبر کذب را منتشر کرده شکایت کنم. از این رو فردا شکایت کیفری خود را تقدیم مقام‌های مسئول و مرتبط خواهم کرد.

بالاخره تاریخ دقیق بازی با رئال مشخص شد؟

ما در ملاقاتی که با آقایان پرز و سانچز به عنوان مدیران ارشد باشگاه رئال داشتیم، آن‌ها 2 تاریخ را برای برگزاری این دیدار پیشنهاد دادند. هفته آخر ماه ژوئن و هفته اول ماه دسامبر. ما هم با توجه به این که این تاریخ هم زمان با هفته‌های اولین لیگ فصل آینده فوتبال کشورمان خواهد بود به آن‌ها اعلام کردیم که باید از سازمان لیگ فوتبال کشورمان استعلام بگیریم. ضمن این که ما در همین جلسه به آقایان پرز و سانچز صراحتا شرط کردیم که برای برگزاری این مسابقه باید از شورای امنیت، شورای برون مرزی وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و سازمان لیگ استعلام دریافت کنیم. موضوعی که اتفاقا با استقبال سران باشگاه رئال مادرید نیز مواجه شد. چرا که آن‌ها نیز مثل ما تمایل دارند که این مسابقه با شرایطی کاملا مناسب و در فضایی کاملا حرفه ای برگزار شود. به همین دلیل قرار شد تاریخ دقیق این مسابقه بین 2تا 4 هفته بعد از تاریخ نشستی که برگزار شد از سوی مدیران باشگاه رئال مادرید به ما اعلام شود و ما هم پس از بررسی این تاریخ اعلام شده و گرفتن استعلام از نهادهای مربوطه پاسخ نهایی خود را به رئالی ها اعلام کنیم.

پیام صادقیان دقیقا از چه تاریخی می‌تواند با پایان محرومیتش پرسپولیس را همراهی کند؟

به امید خدا آقای صادقیان از همین اولین مسابقه ما در چهارچوب رقابت‌های جام حذفی می‌تواند پرسپولیس را همراهی کند. از این رو امیدوارم آقای صادقیان و دیگر بازیکنان پرسپولیس با آمادگی که زیر نظر کادر فنی در اردوی کیش کسب کرده‌اند بتوانند اولین گام را در جام حذفی با قدرت هرچه تمام تر برداشته و پرسپولیس در جام حذفی و همین طور مسابقات لیگ شروع پرقدرت و طوفانی داشته باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-13 13:40:01
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
خاک تو سر لنگی های وطن فروش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر