فهرست
روی کین: دیدار با آلمان، یک چالش واقعی برای ایرلند است
روی کین: دیدار با آلمان، یک چالش واقعی برای ایرلند است

روی کین: دیدار با آلمان، یک چالش واقعی برای ایرلند است

آی اسپورت- روی کین، کمک مربی تیم ملی ایرلند، معتقد است که شکست آلمان مقابل لهستان، شرایط را برای تیمش در دیدار فردا شب مقابل ژرمن ها دشوارتر خواهد کرد.

قهرمان جام جهانی 2014 که شنبه شب در ورشو با نتیجه 2-0 مغلوب لهستان شد، فردا شب میزبان ایرلند خواهند بود؛ تیمی که با دو پیروزی در دو دیدار ابتدایی، به همراه لهستان، در صدر این گروه قرار دارد.

اما کین نگران است که نتیجه دیدار قبلی آلمان، شرایط را برای تیم ایرلند دشوار تر کند. او به خبرنگاران گفت:\" می دانیم که بازیکنان ما در آستانه یک چالش واقعی قرار دارند. اما ما تجربه بالایی داریم و بازیکنان ما مقابل تیم های بزرگی بازی کرده اند. بازیکنان ما باید با دیدی باز به بازی نگاه کنند و امیداوار به کسب نتیجه باشند.

مانند هر تیم خوبی آن ها می خواهند به باخت واکنش نشان دهند. ما انتظار داریم که آلمان با تمام قوا مقابل ما ظاهر شود و ما باید برای چنین وضعیتی آماده باشیم.

آلمان بازیکنان خوبی در ترکیب دارد. بله آن ها چند بازیکن باتجربه خود را از دست داده اند، اما آن ها همیشه با بازیکنان جوان و خوب جای های خالی را پر می کنند، چه با استفاده از بازیکنان تیم زیر 21 سال و چه با استفاده از بازیکنان نیمکت نشین در جام جهانی.

فکر نمی کنم آلمان حتی برای 1 دقیقه از قالب یک تیم خوب بیرون بیاید. آن ها فقط 1 شکست داشته اند. آنچه درباره بازی آن ها با لهستان شنیده ام این بود که آلمان تیم برتر بود و بازی را در اختیار داشت و موقعیت های گل زیادی را از دست دادند، چیزی که می تواند برای هر تیمی اتفاق بیفتد.

با این وجود آن ها هنوز شانس اول صعود از این گروه هستند. چیزی که می تواند کار را برای ما سخت تر کند و یک نقطه منفی به حساب بیاید این است که با احترام کامل نسبت به آلمان در گلزن کرشن به مصاف آن ها برویم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-10-13 14:22:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر