فهرست
بازیکنان راه آهن به آرای کمیته انضباطی معترض‌اند
بازیکنان راه آهن به آرای کمیته انضباطی معترض‌اند

بازیکنان راه آهن به آرای کمیته انضباطی معترض‌اند

آی اسپورت- محرومیتی که برای راه آهنی‌ها در نظر گرفته شده، اعتراض مربیان و بازیکنان این تیم را در پی داشته است. محمد آبشک در خصوص محرومیت یک جلسه‌ای خود به علت اتفاقات دیدار تیم‌های راه‌آهن و استقلال خوزستان اظهار داشت: در مصاحبه قبلی خود هم گفتم که پس از اخراج به روی سکوها رفتم که برخورد خوبی با من نشد و گفتند با لباس ورزشی نباید اینجا بنشینم.

وی ادامه داد: من با کسی درگیر نشدم و کار بدی نکردم. بازیکنان بودند که کارهای نامتعارف کردند اما محروم نشدند. از استقلال خوزستان به جز کولی‌بالی نه بازیکنی جریمه شد و نه محروم. دلیل محرومیت خود را نمی‌دانم و نمی‌توانم قبول کنم. اگر اخراج نمی‌شدم این موارد وجود نداشت. خود کارشناسان نظر دادند گفتند که هر دو کارتم اشتباه بود.

بازیکن راه‌آهن تاکید کرد: یک جلسه به خاطر اخراجم و یک جلسه هم به علت محرومیت کمیته انضباطی محروم شدم. بی خودی دو جلسه محرومم کردند. ما چون باشگاه خصوصی هستیم سر ما را بریدند شاید اگر یک باشگاه بزرگ بود و نفوذ بیشتری داشت این بلاها سرش نمی‌آمد. این رای خیلی سخت‌گیرانه بود.

سیامک کوهنورد دیگر بازیکن راه‌آهن است که با یک جلسه محرومیت همراه شده و او در این زمینه به فارس گفت: خودم وقتی شنیدم تعجب کردم. واقعا نمی‌دانم چرا مرا وارد این موضوع کردند. زمانی که کولی‌بالی به سمت عابدزاده و نیمکت ما حمله‌ور شد به سمت او رفتیم که دستی روی اسطوره ما بلند نکند. هیچ فحاشی نکردم. به کسی حرفی نزدم اما فکر کنم دیواری کوتاه‌تر از ما پیدا نکردند. حالا هم کاری از دستمان بر نمی‌آید اما فکر کنم باشگاه می‌خواهد صحبت کند.

وی در مورد شرایط راه‌آهن تصریح کرد: یک هفته اردوی خوبی در کیش داشتیم از لحاظ بدنی به حد ایده‌آل رسیدیم و در بازی دوستانه مشخص شد که اردوی خوبی داشتیم. بازیکنان مصدوم ما رسیده‌اند و در آینده نشان می‌دهیم که به جایگاه اصلی خود خواهیم رسید.

     
آی اسپورت
2014-10-13 14:29:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر