فهرست
جویباری: هر دو مشکل کرار را حل کردیم/ او به قراردادش پایبند است
جویباری: هر دو مشکل کرار را حل کردیم/ او به قراردادش پایبند است

جویباری: هر دو مشکل کرار را حل کردیم/ او به قراردادش پایبند است

آی اسپورت- اردوی ارمنستان تیم فوتبال استقلال سرانجام به پایان رسید و بازیکنان این تیم به تهران بازگشتند. مهم ترین حاشیه این روزهای باشگاه آبی، داستان احتمال جدایی کرار است. معاون ورزشی استفلال علی نظری جویباری در این مورد با فارس گفتگو کرده است. 


اردو در کمال آرامش

اردوی بسیار خوبی را در آنجا برگزار کردیم و بیشتر برای کار ویزا به آنجا رفته بودیم هر چند تعداد نفراتمان کم بود اما در هر صورت در کمال آرامش این اردو پشت سر گذاشته شد.

هر دو مورد را حل کردیم

 من با او صحبت کردم و کرار مشکل مالیاتی و یک مشکل دیگر داشت که هر دو مورد را حل کردیم. در جریان مصاحبه او هم هستم و با او حرف زدم و او گفت عصبانی بوده اما اینجا با کادر فنی صحبت کرد و گفت که بعد از پایان مرخصی‌اش به تمرینات اضافه خواهد شد. کرار هرگز نگفته که به ایران باز نمی‌گردد چون او بازیکن استقلال است و با ما قرارداد 2 ساله دارد.

کرار به قراردادش پایبند است

شما فرض کنید مثلا یک بازیکن استقلال یا سپاهان از ایران برود و دیگر برنگردد، او کاری نمی‌تواند انجام دهد. اگر با هر تیمی هم به توافق برسد باید از ما رضایتنامه بگیرد. قبول دارم که او کمی در ایران معطل شد ولی ما مشکل او را حل کردیم و خودش هم تأکید کرد که به قراردادش با ما پایبند است.

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-13 16:13:00
نظر دهید

۲ نظر
SARVARE LONGI
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۸
بوی سوختگی روزنامه های لنگی علی الخصوص خبر لنگی و گل لنگی به شدت حس میشه
-
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۷:۰۳
خاک بر سر کیسه که یه بازیکن عراقى باید بیاد همچین بلایى سر دختر ایرانى بیاره و کیسه پول کثافت کاریاشو بده ... ننگ بر تیمى که به خاطر یه بازیکن عراقى دختر کشورشو میفروشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر