فهرست
نظام وظیفه اجازه بازی به ماهینی را نمی‌دهد
نظام وظیفه اجازه بازی به ماهینی را نمی‌دهد

نظام وظیفه اجازه بازی به ماهینی را نمی‌دهد

آی اسپورت- وکیل حسین ماهینی از عدم موافقت نظام وظیفه برای حضور این بازیکن تا نیم فصل در بازی‌های پرسپولیس خبر داده گفته این درخواست تا این لحظه منتفی است.

عبدالصمد ابراهیمی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به توقف فرایند رسیدگی به برخی پرونده‌های معافیت بازیکنان فوتبال که با ادامه حضور آنها در لیگ همراه است، اظهار داشت: در پی این اتفاق شانس خود را برای اخذ مجوز همراهی پرسپولیس توسط حسین ماهینی حداقل تا نیم فصل امتحان کردیم و این درخواست رسماً ارائه شد اما تا این لحظه پاسخ به آن، منفی بوده است. ما می‌خواستیم با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس در این اتفاق هیچ قصوری نداشته است، از حضور بازیکن خود حداقل تا تاریخ اعزام بهره‌مند شود اما هنوز برای این امر نیز موافقتی دریافت نکرده‌ایم.

وی در پایان تصریح کرد: حسین ماهینی همچنان در دیوان عدالت اداری پیگیر پرونده خود است. ما در درخواستی با توجه به آیین‌نامه نظام وظیفه در زمان صدور معافیت پزشکی این بازیکن، این موضوع را مطرح کردیم که کارت معافیت او تا پنج سال پس از صدور قابل بررسی مجدد بود که این زمان نیز به پایان رسیده است. البته سازمان نظام وظیفه هم بر اساس آیین‌نامه جدید نظری غیر از این داشت.


     
آی اسپورت
2014-10-13 17:07:06
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر