فهرست

برلوسکونی: دو سال دیگر در فینال لیگ قهرمانان خواهیم بود

آی اسپورت- روسونری پس از آن‌که که فصل گذشته را با رتبه‌ی نهم به پایان برد، باید این فصل را بدون رقابت اروپایی طی کند. اما سیلویو برلوسکونی رئیس این باشگاه تاکید می‌کند که دلیلی وجود ندارد که تیمش فینال لیگ قهرمانان 2016 در سن‌سیرو را هدف قرار ندهد.

 

«هنوز خیلی زود است که راجع به تیم نظر بدهیم، اما فکر می‌کنم از ژانویه به بعد می‌توانیم ارزیابی کامل‌تری داشته باشیم. هدف ما بازگشت به اروپا ست. می‌خواهیم یک تیم برنده داشته باشیم. فکر می‌کنم در فوتبال سیکل‌های مختلفی داریم، چند سال موفقیت، پس از آن توقف، و بعد بازگشت به پیروزی‌ها. اما خیال هواداران راحت باشد ـ تیم ما در حال حاضر هم رقابتی است و به زودی دوباره پیش‌تاز اروپا خواهیم بود. فینال لیگ قهرمانان 2016 در میلان است. چرا رویای بودن در آن‌جا را نداشته باشیم؟»

 

برلوسکونی همچنین دوباره خوشحالی خودش از رفتن ماریو بالوتلی از میلان را ابراز می‌کند. بالوتلی پس از تنها 18 ماه حضور ناپایدار در میلان، در این تابستان با یک معامله‌ی 20 میلیون یورویی به لیورپول پیوست. «یادم است که او را برخلاف توصیه‌ی من خریدند. ما قهرمانان زیادی این‌جا داریم: منز، کیسوکه هوندا، استفان الشعراوی، فرناندو تورس، نایجل دی‌یانگ و ... . پایه‌ی تیم آن‌ها هستند. ما دیگر یک سیب سرخ در رختکن تیم نداریم.»

     
آی اسپورت
2014-10-13 20:05:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر