فهرست
سوبی‌سارتا: مسی شایسته‌ی تجلیل هواداران رئال مادرید است
سوبی‌سارتا: مسی شایسته‌ی تجلیل هواداران رئال مادرید است

سوبی‌سارتا: مسی شایسته‌ی تجلیل هواداران رئال مادرید است

آی اسپورت- مسی تنها دو گل نیاز دارد تا با رکورد 251 گل تلمو زارا در لالیگا مساوی کند، و احتمالاً با گلزنی برابر رئال مادرید در 25 اکتبر این رکورد را خواهد زد. سازمان لیگ اسپانیا اعلام کرده که در صورت رکوردشکنی مسی در بازی ال‌کلاسیکو در مادرید از او در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو تجلیل خواهد شد و آندونی سوبی‌سارتا مدیر بارسا، که پیش‌تر تشویق ایستاده‌ی تماشاگران برنابئو از رونالدینیو در پیروزی 0-3 بارسا برابر رئال در سال 2005 را به چشم دیده، بر این عقیده است که مسی شایستگی این تجلیل را دارد.

 

«در ورزش‌هایی مثل فوتبال آمریکایی و بسکتبال این را می‌بینیم، اما در فوتبال این امر غریب است. اما او شایسته‌ی تقدیر است. من چشم‌انتظار گلزنی او در بازی برابر ایبار و مادرید خواهم بود و بعد او رکورد را خواهد زد. قبلاً هم دیده‌ایم که بازیکنانی از بارسادر برنابئو تشویق شده‌اند، عکسش هم اتفاق افتاده است.»

 

لوییس سوارس می‌تواند نخستین بازی رسمی خود برای بارسلونا را در 25 اکتبر در ال‌کلاسیکو انجام بدهد و سوبی‌سارتا مطمئن است که او پس از جلساتی که با یک روان‌شناس داشته برای بازی آماده است. «لوییس انریکه همه را برای بازی در برنابئو در اختیار خواهد داشت. تا به حال بدون او [سوارس] فصل خوب پیش رفته است. با شناختی که از این بازیکن داریم، او قبل از این که ما بخواهیم در برنابئو خواهد بود. مربی کسانی را انتخاب می‌کند که به زعم او برنده هستند. یادم هست بعد از محرومیت‌هایی که در گذشته هم برای او [سوارس] پیش آمده بود، در برابر یونایتد [برای لیورپول] بازگشت. او خونسرد است. بازی برای اوروگوئه هم او را در وضعیت خوب و آرامی قرار خواهد داد.»

     
آی اسپورت
2014-10-13 21:41:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر