فهرست

هررا : منچستر یونایتد سه مهاجم برتر دنیا را در اختیار دارد

آی اسپورت- آندر هررا از خط حمله تیمش تحسین کرده و گفت که در حال حاضر سه مهاجم برتر دنیا در منچستر یونایتد بازی می کنند. در روز آخر فصل نقل و انتقالات اوئیس فن خال موفق شد که رادامل فالکائو را با یک قرارداد قرضی یک ساله به خدمت بگیرد. فالکائو که سابقه بازی در اتلتیکو مادرید و مونامو را دارد، به تشخیص فن خال برای تقویت خط حمله شیاطین سرخ به این تیم افزوده شد.

هررا که این فصل دو گل برای یونایتد به ثمر رسانده به سایت رسمی باشگاه گفت:\" می خواهم گلهای بیشتری به ثمر برسانم. این موشوع برای هافبک ها خیلی مهم است. من پاس گل دادن را هم دوست دارم. فکر می کنم که ما سه مهاجم برتر دنیا فالکائو، رونی و فن پرسی را در اختیار داریم. خوان ماتا، آنخل دی ماریا، عدنان یانوزای، دیلی بلیند، درن فلچر و من به آنها کمک می کنیم تا گل بزنند. اما دوست دارم خودم هم گلزنی کنم.\"

هررا که این تابستان از اتلتیکو بیلبائو به اولدترافورد پیوسته، به علت مصدومیت نیمکت نشین شده است. او از اینکه به لیگ برتر انگلیس پیوسته است، ابراز خرسندی کرد.

او در این باره گفت:\" لیگ برتر لیگ فوق العاده ای است. این لیگ سریع، بدون توقف و تماشاگر پسند است. در بعضی از لیگ ها می بینیم که تیم ها توپ را در زمین خودشان نگه می دارند. اما در لیگ برتر می توانید گلهای زیای ببینید. این لیگ بسیار دشوار است و بازی های سختی در برابر چلسی، آرسنال، لیورپول، سیتی، تاتنهام و اورتون باید بکنیم. چالش سختی است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-13 21:58:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر