فهرست
لو : آلمان با یک پیروزی بازمی گردد
لو : آلمان با یک پیروزی بازمی گردد

لو : آلمان با یک پیروزی بازمی گردد

آی اسپورت- یوآخیم لو ابراز اطمینان کرد که شکست 0-2 بازیکنانش در روز شنبه در برابر لهستان روحیه آنها را تضعیف نکرده و آنها با پیروزی در برابر ایرلند به روند مثبتشان بازخواهند گشت. شکست ژرمن ها در ورشو اولین شکستشان در 19 بازی اخیر آنها و همچنین اولین باختشان در برابر لهستان بود. و حالا قهرمان جهان می خواهد که سریعا با یک پیروزی در برابر ایرلند در گلزنکرشن به روند مثبتش بازگردد.

لو در روز دوشنبه به رسانه ها گفت:\" جو تیم خوب است. بازیکنان از خودشان راضی نبودند و ما راجع به موقعیتهایی که از دست دادیم با هم صحبت کردیم. اگر در حال حاضر وضعیت روحی بازیکنان را از من بپرسین به نظر من نگران یا عصبانی کلمات درستی نیستند. احساسی که ما در حال حاضر داریم یک انگیزه مضاعف است و ما سه امتیاز بازی با ایرلند را می خواهیم. همه می دانند که اگر ما بتوانیم نیمه اول را ببریم، سه امتیاز را به خانه خواهیم برد.\"

اما لو ایرلندی ها را که در بازی اخیرشان گیبرالتار را در هم کوبیدند، دست کم نخواهد گرفت:\" ما هر دو بازی ایرلند را دیده و آنالیز کرده ایم و فکر می کنیم آنها بازی ای شبیه بازی لهستان را در برابر ما ارئه دهند. ما با چیز جدیدی روبرو نخواهیم شد. ایرلندی ها مبارزان خوبی هستند. آنها تعهد و روحیه جنگندگی فوق العاده ای دارند و می دانند که چطور دفاع کنند. آنها تیم سازمان یافته ای هستند اما همچنین بازیکنان خوبی مثل رابی کین در اختیار دارند که بازیکن بسیار با تجربه ای است و شم گلزنی فوق العاده ای دارد. همچنین آیدن مک گیدی، جیمز مک گلین و چند بازیکن دیگر نفوذهای خوبی از کنار می کنند. آنها می دانند که سه تیم احتمال صعود از این گروه را دارند و به همین دلیل با اعتماد به نفس زیادی به آلمان می آیند و می خواهند بلیط فرانسه را به دست آورند.\"

قهرمان جهان با ترکیب نسبتا کاملی به این دیدار پای خواهد گذاشت.

لو در این باره گفت:\" به جز کریستوف کرامر همه بازیکنان را در اختیار داریم. البته او در بازی با لهستان مصدوم نشد بلکه دیشب سرما خورده بود و دل درد داشت. بنابراین او را به خانه فرستادیم. ما چندین گزینه در میانه میدان برای کرامر در اختیار داریم. سباستین رودی یا ماتیاس گینتر می توانند جای او بازی کنند. اما می شود گزینه های تهاجمی تری نیز به میدان فرستاد و بازی را تهاجمی تر کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-13 22:28:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر