فهرست
نگران دروازه تیم ملی؛ دوقطبی «حسینی-رحمتی»
نگران دروازه تیم ملی؛ دوقطبی «حسینی-رحمتی»

نگران دروازه تیم ملی؛ دوقطبی «حسینی-رحمتی»

آی‌اسپورت- دو قطبی «حسینی-رحمتی» و تعصب هواداران‌شان باعث شده که انتقادهای منطقی شنیده یا نوشته نشود. مطلبی که حسینی روی اینستاگرام خود منتشر کرده، اتفاق خوبی نیست. سید جوان استقلال با این روحیه و ظرفیتی که از خود نشان می‌دهد، جای نگرانی دارد. کاش حسینی بداند که رحمتی در سال‌های اول حضور در استقلال رقیبی به نام وحید طالب‌‌لو داشت. وحید هم برومند را کنار خود می‌دید و این ماجراها همیشه وجود داشته اما هیچ‌کدام از آنها مثل حسینی، به این زودی نگفتند: «خداحافظ!»

به حسینی باید گفت که گل بد خوردی برادر و این کاملا طبیعی است که از تو انتقاد شود. او نوشته: «در یک سال گذشته با فشار و استرس درون دروازه می‌ایستم.» ۱۰ سال دیگر هم که در استقلال باشی، این فضا وجود خواهد داشت و فقط باید روحیه خودت را قوی‌تر کنی. مگر رحمتی، مقابل پدیده، پرسپولیس یا مقابل الهلال با غیبت سه هافبک دفاعی کلیدی تیم استرس نداشت؟ اگر گل بد می‌خورد، تکلیفش چه بود؟

در تیم رقیب هم امروز بیرانوند روی گل‌های ذوب آهن مقصر بود و مردم و رسانه‌ها حق دارند در آستانه جام جهانی نگران وضعیت دروازه تیم ملی ایران باشند.

 

@Noorifar

۲۱ ۸  
آی اسپورت
2018-04-23 01:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
reza
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۵۶
شما نمیخواد نگران حسینی‌ باشی‌ ، به فکر ٔگل‌های زاویه بسته‌ای که بیرانوند میخوره باش
فرشاد4تای95
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۲
نوری فردخودش استقلالیه چراهمه چیزورنگی میبینی حرف حق روزده به نظرمن رشیدمظاهری ازهر2تاگلرسرخابی بهترومطمئن تره
۷
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۰۷
قیه قضیه تیغ زدنه داداش

همچین 2میلیارد که گرفت برمیگرده رو سکو هم میشینه وای به حال نیمکت
۶ ۱
باشه تو خوبي
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۶
عه راست ميگي اصلا حواسمون نبود بيرانوند به عشق پرسپوليس بازي ميكنه و پول نميگيره و هدفش فقط پيشرفت و رفتن ب ليورپوله
اي هواداري ك ١٠ سال حسرت قهرماني داشتي و خوابشم نميديدي شعري ك واسه تيمتون خوند چي بودش ؟؟؟؟
۸
ضد لنگ
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۱۲
آفرین. این خیلی حرف درستیه. دروازه این دو تیم قرمز و آبی هیچوقت بی استرس نیست. دروازه بان هم نباید منتی هم بر سر دیگران بذاره.
محسن استقلالی
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۴۰
مسیولیت پذیری تو ایران صفره، بجای اینکه بریم روی ضعف خودمون کارکنیم همش بقیه رو مقصر میدونیم... رحمتی افتضاح، بد یا هر چی اما امروز تو توی زمین بودی یا رحمتی؟!! تو پول میگیری برای دل این تماشاگرها فوتبال بازی کنی، نه اینکه بگی استرس دارم....وایسا مثل مرد بجنگ نه مثل بچه ها فرار کنی
majid
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۵۵
حسینی بداند رحمتی رقیبی مثل طالبلو داشت!!! ظاهرا یادت نیست که رحمتی هم به خاطر طالبلو گذاشت رفت و ازتیم ملی هم به خاطر دعوت دانیل داوری کنار کشید!!
۴
***
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۷
منظورش از سیدجوان چیه؟ حسینی 26 ساله اس و حتی چند ماهی از بیرانوند هم بزرگتره. یه پیشنهاد قلمبه بهش شده میخواد بذاره بره پس اول زمین و زمان رو بدهکار خودش میکنه بعد میره
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر