فهرست

برنامه های دونگا برای بازی با ژاپن

آی اسپورت- سرمربی برزیل دونگا اعلام کرد که قصد دارد تا از همه شش بازیکن ذخیره اش در بازی در برابر ژاپن که در ورزشگاه ملی سنگاپور برگزار می شود استفاده کند. از زمانی که دونگا جای اسکولاری را روی نیمکت برزیل گرفته، او فقط به دلیل مصدومیت چند بازیکن را تغییر داده است.به نظر می رسد که داوید لوئیز که در جریان پیروزی 0-2  برزیل در مقابل آرژانتین مصدوم شده بود، جای خود را به ژیل مدافع کورینتیانس بدهد.

دونگا در مصاحبه ای در سنگاپور گفت:\" هدف من استفاده از هر 6 تعویض مجازم در این بازی است. دلیل اصلی ام سفر طولانی مان به چین و پس از آن بازی پرفشارمان در برابر آرژانتین است. ما به بازیکنان جدیدی که با خود آورده ایم هم فرصتی می دهیم.\"

دروازه بان برزیلی مارسلو گروهه، مدافعان ماریو فرناندس و دودو و هافبک برزیلی سوزا همه امیدوارند که اولین بازیشان را برای تیم ملی کشورشان انجام دهند.اما به نظر می رسد که ترکیب اولیه فقط شامل یک تغییر باشد. ترکیب احتمالی برزیل این طور خواهد بود: جفرسون، دنیلو، میراندا، ژیل، فیلیپه لوئیس، الیاس، لوئیس گوستاوو، ویلیان، اسکار، نیمار و دیه گو تاردلی.

دونگا که برای دومین بار سرمربی گری برزیل را برعهده گرفته ابراز امیدواری کرد که در چهارمین بازی اش به عنوان سرمربی هم بتواند بازی زیبایی را به نمایش بگذارد، اما معتقد است که زمین سنگاپور برای سبک بازی پویا و مبتنی بر ضدحمله آنها مناسب نیست:\" کیفیت بازیکنان برزیل این انتظار را از آنها به وجود می آورد که همیشه بازی زیبایی از خود به نمایش بگذارند. ولی ما برای ارائه بازی سریع و فشرده نیاز به یک زمین خوب داریم. هر بازی ای که ما می کنیم هدف اصلی مان نمایشی زیباست.\"

بعد از یک دوره بازی در برزیل، دونگا به ایتالیا و آلمان رفت و پس از آن سه سال به جوبیلو ایواتای ژاپن رفت. حالا او اعتقاد دارد که در این 15 سال لیگ ژاپن پیشرفت زیادی کرده است.

او گفت: \" زمان زیادی از آن موقع گذشته است. ژاپنی ها در آن روزها تجربه بازی های بین المللی زیادی نداشتند. حالا خیلی از آن ها خارج از ژاپن بازی می کنند و تیم ملی آنها پیشرفت زیادی کرده است.\"

از زمانی که دونگا سرمربی برزیل شده، آنها هر سه بازیشان را برده اند و هنوز دروازه شان باز نشده است. ژاپن روز جمعه تحت رهبری خاویر آگیره با پیروزی در برابر جامائیکا به اولین بردش دست یافت.

     
آی اسپورت
2014-10-14 01:51:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر