فهرست
کونته : ایتالیا باید بهتر حمله می کرد
کونته : ایتالیا باید بهتر حمله می کرد

کونته : ایتالیا باید بهتر حمله می کرد

آی اسپورت- بعد از پیروزی 0-1 ایتالیا در برابر مالت، سرمربی این تیم گفت که تیمش باید روی گلزنی اش کار کند. در این دیدار یک طرفه ایتالیا کاملا بازی را در اختیار داشت، اما تنها یک بار توانست دروازه حریف را باز کند. تک گل این دیدار را گراتزیانو پله در اولین بازی ملی اش به ثمر رساند و هر دو تیم یک اخراجی دادند. سرمربی اسبق یوونتوس گفت که تیمش می توانسته گلهای بیشتری به ثمر برساند اما آنها باید روی بازیشان در 3/1 آخر بازی بیشتر کار کنند.

او به رای اسپورت گفت:\" نتیجه خوب بود. ما باید روی فاز تهاجمی مان بیشتر کار کنیم، ولی ما موقعیتهای خیلی زیادی داشتیم. ما می توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم، اما 9 امتیاز به ما اعتماد به نفس کافی را می دهد.\"

لئوناردو بونوچی در این دیدار کارت قرمز دریافت کرد و مونته اعتقاد دارد که آنها کار را برای خودشان سخت کرده اند. سرمربی 45 ساله ایتالیا در این باره گفت:\" بچه ها خوب کار کردند. این دومین بازی ما در سه روز بود و بعضی بازیکنان احساس خستگی می کردند. ما بازی را بردیم اما می توانستیم روند بهتری داشته باشیم و کارت قرمز بونوچی کار را برایمان سخت کرد. ما باید پیشرفت کنیم. اما چهار پیروزی پیاپی به اندازه کافی به ما اعتماد به نفس و روحیه می دهد. حالا منتظر بازیمان در برابر کرواسی هستیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-14 02:29:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر