فهرست
صالح: سربازها تا نیم فصل فقط تمرین می کنند/ مویسلوویچ مدرک اش را از بنتیز گرفته است
صالح: سربازها تا نیم فصل فقط تمرین می کنند/ مویسلوویچ مدرک اش را از بنتیز گرفته است

صالح: سربازها تا نیم فصل فقط تمرین می کنند/ مویسلوویچ مدرک اش را از بنتیز گرفته است

آی اسپورت- چند روزی است که جلسه های تمرینی ملوان، زیر نظر مجید صالح برگزار می شوند. او قرار است نقش دستیار مویسیلوویچ در انزلی را بازی کند. صالح در مورد این روزهای ملوان گفتگویی را با فارس انجام داده است. 

جام شگفتی ها

 تمرینات ما روز گذشته تعطیل بود و از امروز تمرینات را پیگیری می‌کنیم. مویسیلوویچ هم در تمرینات حاضر شده و می‌خواهیم در جام حذفی شروع خوبی داشته باشیم. جام حذفی جام شگفتی‌هاست و مهم نیست که حریف شما لیگ برتری است یا از لیگ‌های دسته‌های پایین‌تر است.، ملوان همیشه در جام حذفی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته البته با توجه به شرایط خاصی که هست تلاش می‌کنیم تیم با همان انگیزه زیاد در جام حذفی شرکت کند هرچند لیگ برتر مهم‌تر است.

سربازها تا نیم قصل بازی نمی کنند

سالاری‌پور، مهرآزما، کریمی و شریفی با ما تمرین می‌کنند اما آرش افشین هنوز به جمع ما اضافه نشده که او هم قرار است بیاید. این بازیکنان تا نیم‌فصل در کنار ما هستند اما تا آن زمان نمی‌توانیم در مسابقات استفاده کنیم زیرا طبق قانون در نیم‌فصل زمان نقل و انتقالات است.

می خواهیم به ملوان کمک کنیم

من فکر می‌کردم مویسیلوویچ اصلا از فوتبال ایران شناخت ندارد اما اینگونه نیست و من هم در حد ماکزیمم به او کمک می‌کنم و هر اطلاعاتی که بخواهد در اختیارش می‌گذارم. من و مویسیلوویچ در یک جا با هم زندگی می‌کنیم و در ارتباط هستیم. او یک مربی خیلی خوب است که دوره مدرک مربیگری‌اش را با رافا بنیتس گذرانده است. ما می‌خواهیم به ملوان کمک کنیم و باید سریع این راه را طی کنیم. اگر بتوانیم راه 2 ماهه را در 10 روز پشت سر بگذاریم موفق‌تر خواهیم بود.

به ملوان کمک می کنیم

 قول دادن خیلی سخت است، شرایط جدول لیگ هم بسیار فشرده است. بین تیم پانزدهم و هشتم جدول فقط 4 امتیاز فاصله است و جابه‌جایی زیادی رخ می‌دهد. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به ملوان کمک کنیم.

     
آی اسپورت
2014-10-14 10:47:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر