فهرست
افشارزاده: پدر و مادر کرار ایران هستند و او بر می‌گردد/ در حال توافق با اسپانسر جدید هستیم
افشارزاده: پدر و مادر کرار ایران هستند و او بر می‌گردد/ در حال توافق با اسپانسر جدید هستیم

افشارزاده: پدر و مادر کرار ایران هستند و او بر می‌گردد/ در حال توافق با اسپانسر جدید هستیم

آی اسپورت- مدیرعامل باشگاه استقلال حرف‌هایی که در رابطه با مشکل خروج جاسم کرار از ایران گفته می‌شود درست نمی‌داند و در خصوص آخرین وضعیت خروج او از ایران به مهر می‌گوید: کرار مشکل بزرگی نداشت و مشکل او مالیاتی نبود. او یک مشکل شخصی داشت که با تلاش‌های صورت گرفته این مشکل را حل کردیم.

وی در خصوص اینکه کرار گفته اتومبیل خود را برای پرداخت مالیات 117 میلیون تومانی فروخته است، توضیح داد: کرار اصلا مشکل مالی نداشته و نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را زده است. اینکه گفته 117 میلیون تومان را برای خروج از کشور پرداخت کرده حرف درستی نیست.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: کرار خیلی حرف‌ها می‌زند ولی موضوع این است که ما مشکل وی را حل کرده‌ایم. این مشکل به زمانی برگردد که در تبریز حضور داشت و با تلاشی که صورت گرفت این موضع رفع شده است.

افشارزاده درباره اینکه گفته می‌شود کرار دیگر به ایران برنخواهد گشت، تاکید کرد: به هیچ وجه این اتفاق نمی‌افتد و به این موضوع فکر نمی‌کنیم که کرار به ایران بر نمی‌گردد. ما برایش خانه گرفته ایم. او اینجا زندگی می‌کند و پدر و مادرش در تهران هستند. چه دلیلی دارد که او به تهران بر نگردد.

وی در خصوص اردوی تیم استقلال در ارمنستان گفت: اردوی خوبی را در این کشور برپا کرده‌ایم. من خودم آنجا بودم و از نزدیک شرایط تمرینی را بررسی کرده‌ام. خوشبختانه همه چیز خوب بود و در این شرایط که لیگ تعطیل است تیم اردوی خوبی را پشت سر گذاشته است.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که آیا شرایط مالی استقلال هم به سمت بحرانی پیش می‌رود، گفت: به هرحال مشکلات همه جا هست و نمی‌توان گفت ما هم مشکل نداریم اما باید مدیریت کنیم تا تیم به مشکل بزرگی بر نخورد.

افشارزاده تصریح کرد: ما اقدامات اولیه را برای اسپانسر جدید انجام داده‌ایم و منتظریم کارها به سرانجام برسد و هر زمان که توافقات نهایی انجام گرفت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

     
آی اسپورت
2014-10-14 11:14:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر