فهرست
فرگوسن: رفتار صادقانه فن خال با رسانه ها جالب است/ او می تواند منچستریونایتد را به مسیر قهرمانی برگرداند
فرگوسن: رفتار صادقانه فن خال با رسانه ها جالب است/ او می تواند منچستریونایتد را به مسیر قهرمانی برگرداند

فرگوسن: رفتار صادقانه فن خال با رسانه ها جالب است/ او می تواند منچستریونایتد را به مسیر قهرمانی برگرداند

آی اسپورت- سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد، تایید کرد که شیوه رفتار لوئی فن خال با رسانه ها، با آنچه او به مربی هلندی توصیه کرده، متفاوت است اما صداقت او خبرنگاران را جالب می داند و معتقد است که سرمربی سابق تیم ملی هلند می تواند شیاطین سرخ را به مسیر پیروزی برگرداند.

یونایتدها فصل گذشته با هدایت دیوید مویس فصل فاجعه باری را سپری کردند و به همین دلیل، در این تابستان، فن خال جانشین او در الدترافورد شد. یونایتدها در این فصل هم نتایج چندان درخشانی نگرفتند و علاوه بر حذف از جام اتحادیه، در حال حاضر با 8 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین، در رتبه چهارم قرار دارد اما فرگوسن معتقد است که فن خال می تواند به شرایط این تیم سر و سامان بدهد.

او به  تلویزیون اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت:\" من همیشه رابطه خوبی با لوئی داشتم. از زمانی که او در بارسلونا بود، ما بارها با هم دیدار کردیم. در سال 1998، ما در لیگ قهرمانان همگروه بودیم و او از من سوال هایی در مورد نحوه ارتباط با رسانه ها کرد. من چیزهایی به او گفتم.
او شیوه متفاوتی برای ارتباط به رسانه ها داشت و من به او توصیه کردم که چندان روزنامه ها را نخواهد و از چیزهایی که در رسانه ها می شنود، ناراحت نشود. اما او شیوه خودش را داشت. فکر می کنم دیدن کنفرانس های مطبوعاتی او بسیار جالب است. او در کنفرانس های مطبوعاتی اش بسیار صادقانه صحبت می کند و این خیلی جالب است.\"

از زمان بازنشستگی فرگوسن، بحث های زیادی در مورد نیاز یا عدم نیاز به حضور او در کنار کادر فنی مطرح شد اما خود او معتقد است که فن خال به خوبی از عهده کارش برمی آید:\" ما جلسه ای پیش رو نداریم. او چند باری به دفتر من آمد تا با هم صحبت کنیم. قرار نیست من هر بار تلفن را بردارم و به او زنگ بزنم. او مربی توانایی است و شخصیت قوی ای دارد. او می داند که اگر به من نیاز داشته باشد، می تواند من را کجا پیدا کند اما نیازی نبوده که به من زنگ بزند.
لوئیس تغییرات زیادی ایجاد کرد و شاید کار درست هم انجام داد؛ اینکه تیم خودش را ساخت زیرا تجربه و توانایی این کار را دارد. فکر می کند شیوه کاری او عالی است. او آن نتیجه ای که انتظار می رفت را به دست نیاورد اما من هم وقتی به باشگاه آمدم، نتوانستم در ابتدا نتیجه بگیرم. اما من در ذهنم تردیدی ندارم که او می تواند اوضاع را روبراه کند.\"

     
آی اسپورت
2014-10-14 11:23:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر