فهرست
آنالیز روز؛ وابستگی بیش از حد به فرمانده
آنالیز روز؛ وابستگی بیش از حد به فرمانده

آنالیز روز؛ وابستگی بیش از حد به فرمانده

آی اسپورت – استقلال بیشتر از آنچه که باید، به امید ابراهیمی وابسته است. درست است که او به حق فرمانده خط میانی استقلال لقب گرفته اما فاصله عملکرد او با دیگر هافبک‌های استقلال در خط میانی و به خصوص در پاس دادن و طراحی حملات کمی نگران‌کننده است.

 

آمار پاس‌های استقلال
آمار پاس‌های استقلال

در این تصویر می بینید که تعداد پاس های ابراهیمی در بازی دیشب مقابل العین 53 پاس است. بعد از ابراهیمی، کسی که بیشترین پاس را در استقلال داده فرشید اسماعیلی است البته با 23 پاس کمتر از ابراهیمی! دیگر بازیکنان استقلال هم همگی کمتر از 30 پاس به همبازیان خود داده اند. در واقع در خط هافبک استقلال همه چیز به ابراهیمی ختم می‌شود.

 

آمار پاس‌های العین
آمار پاس‌های العین

این تصویر هم مربوط به تعداد پاس‌های بازیکنان العین به تفکیک بازیکن است. همانطور که می‌بینید محمد عبدالرحمان با 48 پاس بیشترین تعداد پاس را در میان بازیکنان العین داشته و بعد از او عمر عبدالرحمان است که 42 پاس داده و نفرات بعدی هم 38، 35 و 35 پاس به همبازیانشان داده‌اند. با وجود فوق‌ستاره‌ای مثل عمر عبدالرحمان، بار پاس دادن و طراحی حملات فقط بر دوش او نیست و برخلاف استقلال که انگار بار حملات بر دوش ابراهیمی است، در العین تقسیم کار جالب و مناسبی در حملات این تیم وجود دارد.

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-03-13 15:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
شما بازی امید ابراهیمی را ببینید و با گذشته مقایسه کنید
بارزترین خصلت بازی ایشان جنگندگی است که آن هم کم شده است. پاس های ساده می دهد که فایده ی چندانی برای تیم ندارد. قبلا گلزنی می کرد که این خصلت را هم فراموش کرده است ( دو موقعیت گل را به آسمان زد)
یکی از دلایل نتیجه نگرفتن امسال تیم استقلال این است که امید ابراهیمی هیچ شباهتی به امید ابراهیمی دوسال پیش ندارد...
محسن
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۴۳
کشته و مرده ضربه آزادش هستم.سالی یه گل،انهم شانسی از ضربه ایستگاهی زده،انگار وحی شده که تمام ایستگاهی را این بزند.آقا اگر قرار به خراب کردن است(که قابل پیش بینی است صد در صد ضرباتش از روی دروازه عبور میکند،حتی بدون دیوار دفاعی)هر کسی حق داره ایستگاهی بزند!!! حسرت به دل شدیم که یکی از پشت محوطه جریمه،ایستگاهی را گل کند.
۴
Shahar.ir
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۵
در مورد مرد سال فوتبال ایران (با تقلب)مطلب منفی تدوین نکنین
داود
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۵۳
اتفاقا دیروز ابراهیمی خوب نبود
هیچ تاثیری هم نداشت
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر