فهرست
حرف مدیران پرسپولیس را باور نمی‌کنیم/ وزارت ورزش پاسخگو باشد/ اگر دربان رئال به مذاکره می‌آمد بازهم نمی‌شناختید؟
حرف مدیران پرسپولیس را باور نمی‌کنیم/ وزارت ورزش پاسخگو باشد/ اگر دربان رئال به مذاکره می‌آمد بازهم نمی‌شناختید؟

حرف مدیران پرسپولیس را باور نمی‌کنیم/ وزارت ورزش پاسخگو باشد/ اگر دربان رئال به مذاکره می‌آمد بازهم نمی‌شناختید؟

آی اسپورت- سید حسین نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، در خصوص اینکه آیا پرونده‌ای درباره ملاقات مسئولان باشگاه پرسپولیس و رئال مادرید در حضور فردی ضد انقلاب به این کمیسیون رسیده یا نه،‌ گفت: هنوز هیچ گزارشی به کمیسیون امنیت ملی نرسیده و صحبت‌ها در سطح اخبار و رسانه‌ها و هنوز توضیحی از سوی مقامات باشگاه پرسپولیس یا مسئولان ورزش کشور به ما ارسال نشده است اما باید بگویم این ناهماهنگی‌ها همیشه مسئله‌ساز شده و افرادی در امور دخالت می‌کنند که سوابق‌شان مشخص است و چهره‌ای معدوم دارند و این خوب نیست که بدون هماهنگی چنین اتفاق‌هایی رخ دهد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته کمیسیون امنیت ملی و فراکسیون‌های مربوطه قطعاً‌ به این مسئله ورود می‌کنند و آن را پیگیری خواهیم کرد و مطمئن باشید که فراکسیون ورزش پیگیر این مسئله خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره این اظهارات مسئولان باشگاه پرسپولیس که گفته‌اند فردی به نام جهان‌شاهی که هویت ضد انقلاب را دارد را نمی‌شناختند و به همین دلیل در این جلسه شرکت کردند، به فارس اظهار داشت: این حرف‌ها برای ما قابل قبول نیست. اینکه آن‌ها می‌گویند اطلاع نداشته‌اند را باور نمی‌کنیم چرا که اسناد نشان می‌دهد این فرد ضد انقلاب قبلاً به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی شده و مسئولان رئال‌مادرید در گذشته او را به عنوان نماینده خودشان اعلام کردند و اینطور نبوده که مسئولان باشگاه پرسپولیس ناگهانی با او روبه‌رو شوند و بگویند که این فرد را نمی‌شناختیم.

وی ادامه داد: مسئولان پرسپولیس گفته‌اند که درجلسه با مسئولان رئال‌مادرید به طور اتفاقی با این فرد روبه‌رو شدند اما این مسئله برای ما قابل قبول و قابل باور نیست چرا که در نشست‌های مسئولان همیشه تیم‌های مذاکره‌کننده از قبل مشخص هستند و افراد می‌دانند که با چه کسانی قرار است درباره چه چیزی صحبت کنند و هیچ مسئولی همینطوری وارد جلسه‌ای نمی‌شود. آیا اگر مسئولان رئال دربان باشگاه‌شان را برای مذاکره پیش مسئولان پرسپولیس می‌فرستادند آیا باز هم می‌گفتند که او را نمی‌شناختیم و جلسه انجام می‌شد؟! حتی اگر بپذیریم که این ملاقات تصادفی بوده باز هم چون نام این فرد از قبل مطرح بوده و نامش برای آقایان آشنا باید جلسه را ترک می‌کردیم و یا شرط می‌گذاشتند که او نباید در جلسه حضور داشته باشد.

حسینی خاطرنشان کرد: حداقل از دو نفر می‌پرسیدند که این ایرانی کیست که در این جلسه حضور دارد و‌ آنجا چه می‌کند؟ شاید این فرد ایرانی عضو گروهک منافقین یا عوامل سلطنت‌طلب باشد و نباید همین‌طور یک نفر وارد جلسه‌ای شود. کوتاهی مسئولان پرسپولیس در این زمینه برای ما مسلم است. پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و وزارت ورزش هم باید در این زمینه پاسخگو باشد چون این باشگاه زیر نظر آنها اداره می‌شود و نمی‌تواند بگویند ما در جریان نبودیم. حتی مسئولان پرسپولیس هم نمی‌توانند ادعا کنند که این فرد را نمی‌شناختند. حتی اگر یک باشگاه خصوصی هم باشد نمی‌تواند در خارج از کشور با هرکسی که خواست ملاقات کند چرا که عرف در مذاکرات چه برای افراد خصوصی و چه برای افراد دولتی یکسان است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت:‌ خوشبختانه همیشه مردم و ورزشکاران پیشگام حفظ ارزش‌های انقلاب هستند و وقتی می‌بینیم حمید سوریان بر روی سکوی قهرمانی می‌رود اما ارزش‌های انقلابی و اسلامی‌اش را حفظ می‌کند لذت می‌بریم. حتی می‌بینیم که بانوان کشورمان با حفظ حجاب چه موفقیت‌هایی به دست می‌آورند و این‌ها نشان دادند که با ارزش‌های دینی هم می‌توان قهرمان شد. بارها دیده‌ایم که ورزشکاران ما در یک قدمی مدال طلای المپیک و جهانی از رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی امتناع می‌کنند تا ارزش‌های‌شان را حفظ کنند و در این شرایط کوتاهی مسئولان پرسپولیس اصلاً قابل قبول نیست و حتماً با عوامل این اتفاق برخورد خواهد شد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-10-14 12:27:17
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۸
ببینم میتونید ى کار کنید رونالدو با رئال نیان تهران
-
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۰
چهره معدوم تو هستی‌ و تمام اون خائنینی که تو اون مجلس نشستن.

در ضمن باعث افتخاره که خانوما با اون پوشش می‌رن مسابقات؟ آخه همون خانوما تو ایران اینجوری میگردن که اینجوری میفرستنیشون؟ سرتو از برف بیار بیرون. برو یه دور تو خیابون بزن ببین که مردم اونی‌ نیستن که تو و امثال تو فکر میکنی‌
-
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
تمام هدفشون این بود که این بازی برگزار نشه ، اگر این جهانشاهی هم وسط نبود می امدند و میگفتند پرز یهودیه و از این حرف ها تا مانع از برگزاری بازی شوند
-
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
تمام هدفشون این بود که این بازی برگزار نشه ، اگر این جهانشاهی هم وسط نبود می امدند و میگفتند پرز یهودیه و از این حرف ها تا مانع از برگزاری بازی شوند
ال مورو
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۳:۲۹
پرسپولیس یک ادم درست درمون نداره, همه جور ادم از خواننده زیر زمینی اونجا هست الا فوتبالیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر