فهرست
محرمی: متاسفانه نمی‌توانیم با تیم‌‌های بزرگ بازی کنیم
محرمی: متاسفانه نمی‌توانیم با تیم‌‌های بزرگ بازی کنیم

محرمی: متاسفانه نمی‌توانیم با تیم‌‌های بزرگ بازی کنیم

آی اسپورت – لژیونر شدن برای صادق محرمی «آمد» داشت. بعد از این اتفاق او به تیم ملی هم دعوت شد و این دومین اردوی ملی است که صادق در آن حضور دارد. او در این باره گفت: « ما چند روز است در اردو هستیم و شرایط خوبی داریم. سه‌شنبه یک بازی مهم داریم که اولین بازی ایران بعد از جام جهانی است و امیدوارم هواداران از ما حمایت کنند. چیزی هم تا جام ملت‌ها نمانده و ان‌شاللله تیم ملی با قدرت در این بازی ‌ها شرکت کند. خدا را شکر اکنون وضعیت خوبی دارم و رفته رفته هم بهتر می‌شود. دومین اردویی است که به تیم ملی دعوت شده‌ام و بابت این موضع هم از کادر فنی تشکر می‌کنم. برای جام ملت‌های آسیا هم امیدوارم هر کسی حقش است در این مسابقات شرکت کند و در نهایت مهم موفقیت تیم ملی است.»

محرمی درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی هم گفت: « قطعاً بازی‌های دوستانه کمک زیادی به تیم ملی می‌کند. این بازی‌ها خیلی مهم است. شما می‌بینید که تیم‌های رقیب ما با تیم‌های بزرگ دنیا بازی می‌کنند اما متأسفانه برای تیم ما شرایط برگزاری چنین مسابقاتی مهیا نیست.»

  ۱  
آی اسپورت
2018-10-12 11:55:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۷
هنوز نیومده پاچه خواری رو یاد گرفتی نمک نشناس!! میتونیم بازی کنیم ولی اون دلال موزامبیکی نمیخواد! یعنی اینو نفهمیدی هنوز؟؟!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر