فهرست
رونالد دی بوئر: افکار گاس هیدینک دیگر قدیمی شده است
رونالد دی بوئر: افکار گاس هیدینک دیگر قدیمی شده است

رونالد دی بوئر: افکار گاس هیدینک دیگر قدیمی شده است

آی اسپورت- رونالد دی بوئر، هافبک سابق تیم ملی هلند، معتقد است گاس هیدینک گزینه مناسبی برای هدایت نارنجی ها نیست و نباید جانشین لوئی فن خال در این تیم می شد.

هیدینک که برای دومین بار هدایت تیم ملی هلند را برعهده گرفت، در اولین مقطع حضورش در این تیم توانست نارنجی ها را به نیمه نهایی جام جهانی برساند اما تیم او در سه دیدار ابتدایی اش در مقدماتی یورو 2016، دو بار شکست خورد و مقابل قزاقستان، به سختی به پیروزی رسید.

این نتایج انتقادهای زیادی را به همراه داشت و دی بوئر معتقد است دوران مربیگری هیدینک به پایان رسیده است. او رونالد کومن، سرمربی ساوتهمپتون، را گزینه بهتری برای هدایت نارنجی ها می داند.

او به خبرنگاران گفت:\" فکر می‌کنم که گاس هیدینک برنامه ی مشخصی برای بازی ها ندارد. او به بازیکنانش راهی که می‌خواهد را نشان نمی‌دهد. برای مثال هیچ بازیکنی پشت فن پرسی حرکت نمی‌کند تا او را حمایت کند. بازی تیم دائما در حال تغییر است و حالا فشارها روی گاس بیشتر خواهد شد زیرا پیش از انتخابش به عنوان سرمربی نیز از او انتقاد می‌شد. کومن آماده بود که سرمربی گری تیم ملی را به عهده بگیرد و واقعا مناسب این کار بود. به نظر من، هیدینک تمام شده است. البته که آمار بسیار خوبی دارد ولی افکارش دیگر قدیمی است.کومان در فاینورد نشان داد که می‌تواند یک گروه بازیکنان جوان را به خوبی رهبری کند و روحیه ی و تفکر خوبی در تیم جا بیندازد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-14 12:53:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر