فهرست
کفاشیان: صدا و سیما بی‌انصاف است/ علنا حق فوتبال را میخورند/ شاید لیگ را تعطیل کنیم!
کفاشیان: صدا و سیما بی‌انصاف است/ علنا حق فوتبال را میخورند/ شاید لیگ را تعطیل کنیم!

کفاشیان: صدا و سیما بی‌انصاف است/ علنا حق فوتبال را میخورند/ شاید لیگ را تعطیل کنیم!

آی اسپورت- رئیس فدراسیون فوتبال ایران در گفت‌وگویی اعلام کرده که فدراسیون فوتبال کماکان به دنبال حق 60 میلیارد تومانی خود از پخش مسابقات فوتبال است و در این مسیر هیچ مماشاتی نخواهد کرد. صحبت‌های علی کفاشیان را با نسیم می‌خوانید:

قضیه حق پخش به کجا رسید؟

آن‌ها اصلا به حرف‌ها و خواسته‌های ما اهمیت نمی‌دهند. هر چیزی که می‌گویم و هر چقدر هم که می‌خواهیم با آن‌ها راه بیاییم در نهایت روی حرف خود هستند که از 22 میلیارد بیشتر به فوتبال پول نمی‌دهند. اما درآمد صدا و سیما از فوتبال چندین برابر این مبلغی است که به ما پیشنهاد داده‌اند. به همین دلیل ما می‌گوییم که باید حق باشگاه‌ها را بدهید.

یعنی نمی‌خواهند حق باشگاه‌ها را بدهند؟

چند شرکت خارجی به فدراسیون پیشنهاد داده‌اند با مبالغ مختلف امتیاز حق پخش تلویزیونی فوتبال ایران را تصاحب کنند. منتهی ما مشکلاتی سر راه خود داریم. صدا و سیما هم می‌خواهد خودش بازی‌ها را پخش کند و هم پول ندهد این که نشد انصاف! ما تا الان با درخواست شورای عالی امنیت ملی و مسئولان دیگر با صدا و سیما کنار آمده‌ایم. اما اگر تا زمان شروع دوباره لیگ کاری نکنند شک نکنید که تصیم دیگری اتخاذ می‌کنم. باشگاه‌ها حق و حقوق خود را از من مطالبه می‌کنند.

نمی‌شود هر دو طرف کوتاه بیایید و توافق کنید؟

هر پیشنهادی به صدا و سیما می‌دهیم آن‌ها آخرش حرف خودشان را می‌زنند. علنا حق فوتبال را میخورند. نمی‌دانم فلسفه این رفتارهای آن‌ها چیست؟ اما مساله مهم این است که این پول را باید برای کمک به فوتبال بدهند قرار نیست پول به جیب من برود! با این حال اگر صدا و سیما حاضر نشود حق فوتبال را بدهد ما دیگر اجازه ورود دوربین‌ها به ورزشگاه‌ها را نمی‌دهیم.

این کار را می‌کنید؟

نهایتش این است که لیگ را تعطیل میکنیم آن وقت ببینم صدا و سیما جواب مردم را چه خواهد داد. ما از سال گذشته مذاکرات را شروع کردیم تا امروز این بحث‌ها مطرح نباشد. اما صدا و سیما حاضر به تعامل با ما نشد. به هر حال هر عملی یک عکس‌العملی هم دارد. ما که نمی‌توانیم بنشینیم آقایان هر کاری خودشان خواست انجام بدهند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-10-14 12:59:25
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۴
هیچ کاری نمیتونی بکنی چون که بی‌عرضه‌ای
-
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۴
آقای کفاشیان خودت رو اذیت نکن بهتون نمیدن چون قدرت صدا و سیما بیشتر از فدراسیون فوتباله

ولی به یک شرط فکر کنم بهت بدن اونم اینکه مدام وسط زمین تبلیغ فیلمهای ده نمکی رو بکنند یا وسط بازی فوتبال خبر 20:30 رو پخش کند
-
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۱۵
قد این حرفا نیستی ؛دادا
سرور لنگ
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۲۶
صدا و سیما به بچه های بالا وصلن همین که یه ذره هم پول میدن باید خدا شکر کنی . وقتی فوتبال خارجی رو با هزار ترفند و کلاه برداری پخش می کنن دیگه برو تا تهش .
-
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۳
اوج استبداد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر