فهرست
گرازیانو پله: نمی دانم چرا پراندلی من را نمی دید
گرازیانو پله: نمی دانم چرا پراندلی من را نمی دید

گرازیانو پله: نمی دانم چرا پراندلی من را نمی دید

آی اسپورت- گرازیانو پله، مهاجم تیم ملی ایتالیا، با ابراز خشنودی از گلزنی مقابل مالت، از اینکه چزاره پراندلی، سرمربی سابق لا نازیوناله، چندان از او استفاده نمی کرد، ابراز ناخشنودی کرد.

ایتالیا شب گذشته در سومین دیدارش در مرحله مقدماتی یورو 2016، با گل پله، مالت را از پیش رو برداشت تا در کنار کرواسی در صدر گروهش جای بگیرد.

پله به خبرنگاران گفت: \"29 ساله ام نه 39 ساله، پس هنوز پیر نشده ام!. خوشحالم که بالاخره توانستم به تیم ملی برسم و زدن گل برای یک مهاجم از هرچیزی مهم تر است و ناراحتم که نتوانستم از شانس دیگری که داشتم استفاده کنم. از یک طرف از عملکردم راضی هستم و از طرف دیگر راضی نیستیم، چرا که می‌توانستم بهتر از این نیز عمل کنم.

من از لیگ جزیره به اردوی تیم ملی آمدم، کار ساده ای نیست که از آن شرایط بلافاصله با تیم مل وفق پیدا کنید، بازی مقابل مالت قطعاً مشکل بود و ما نیز از این مسئله آگاه بودیم. ما می‌توانستیم از شانس هایمان بهتر استفاده کنیم، امّا مالت با هشت نفر در حال دفاع کردن بود و سخت بود راهی برای عبور از آنان پیدا کنیم. آن‌ها حتی برای بازی کردن نیز تلاش نمی‌کردند.\"

او در مورد دعوت نشدن به اردوی ایتالیا، علی رغم درخشش در لیگ هلند، گفت:\" نمی‌توانم نسبت به انتخاب مربیان تیم ملی قضاوت کنم. اما این را خوب می‌دانم به مانند بسیاری از مهاجمین دیگر، شایسته حضور در جام جهانی بودم. حتی اگر انتظار دعوت شدن نداشتم، دوست داشتم بیشتر از سوی پراندلی در نظر گرفته شوم.

کونته را خوب می شناسم، او مربی فوق العاده ای است، خوشحالم بعد از هیدینک  و کومان، شانس همکاری با او پیدا کردم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-10-14 13:25:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر