فهرست
آنچلوتی: دی‌ماریا طمع‌کار بود
آنچلوتی: دی‌ماریا طمع‌کار بود

آنچلوتی: دی‌ماریا طمع‌کار بود

آی اسپورت- آنخل دی‌ماریا هافبک همه‌کاره‌ی رئال مادرید نقشی کلیدی در موفقیت فصل گذشته‌ی این تیم در لیگ قهرمانان و فتح «لادسیما» داشت، اما با این وجود مسوولان باشگاه مادریدی پس از شکست مذاکرات تمدید قرارداد، این بازیکن را با قیمت 75 میلیون یورو به منچستریونایتد واگذار کردند.

 

حال کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در این باره می‌گوید: «دی‌ماریا پول خیلی زیادی مطالبه می‌کرد و ترجیح داد باشگاه را ترک کند تا در جای دیگر پول بیشتری به‌دست بیاورد. باشگاه نمی‌توانست پولی را که او می‌خواست به او بدهد. زمان‌هایی هستند که باشگاه باید «نه» بگوید. شما نمی‌توانید فقط به خاطر یک بازیکن سیاست باشگاه را عوض کنید.»

 

سرمربی رئال همچنین زبان به تمجید از کریستیانو رونالدو ستاره‌ی پرتغالی تیمش گشوده و می‌گوید: «من مربی زین‌الدین زیدان و زلاتان ابراهیموویچ هم بوده‌ام، اما فکر می‌کنم رونالدو بهترین بازیکنی‌ست که تا به حال زیر دست من کار کرده است. استراحت دادن به او هرگز تصمیم ساده‌ای نیست. او وقتی بازی می‌کند تقریباً همیشه گل می‌زند و تقریباً هر وقت او از ابتدا به میدان برود شما در شروع بازی 0-1 از حریف پیش هستید. او یک حرفه‌ای تمام‌عیار است.»

     
آی اسپورت
2014-10-14 15:42:32
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر