فهرست
معنای تهدید کفاشیان؛ خبری از حق پخش نیست
معنای تهدید کفاشیان؛ خبری از حق پخش نیست

معنای تهدید کفاشیان؛ خبری از حق پخش نیست

آی اسپورت – روز گذشته علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال پس از پایان مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و حرف‌های مهمی زد. یکی از مهم‌ترین حرف‌هایی که کفاشیان زد درباره پایان پخش تلویزیونی مسابقات لیگ برتر در پایان لیگ هفدهم بود. کفاشیان درباره حق پخش گفت: «آقای سلطانی‌فر قول‌هایی داده است. ایشان گفتند که با تعامل حل خواهند شد ولی من نخواستم آن‌جا بگویم. ما ده سالی است که تعامل کرده‌ایم و باشگاه‌ها و فوتبال ما بخاطر همین تعامل در حال از بین رفتن هستند. باید اعلام کنند که اگر درست نشد، ما با زور وارد شویم. با این امکانات اینترنتی که آمده است می‌توانیم در این مقطع مقابل تلویزیون را بگیریم و خودمان روی پای خودمان بایستیم. از فصل بعد اینترنتی پخش خواهیم کرد و اطلاع‌رسانی خواهیم کرد و دیگر خبری از تلویزیون نخواهد بود. اگر باشگاه ها به این روال جلو بروند، فوتبال ما اذیت خواهد شد.»

از لحن و محتوای حرف‌های کفاشیان این طور برمی‌آید که امیدی به حل شدن ماجرای حق پخش نیست. حتی با وجود اینکه وزیر هم قول‌هایی داده است. کفاشیان به عنوان نماینده فدراسیون این حرف‌ها را زده است و وقتی او از راه حل پخش اینترنتی حرف می‌زند یعنی آن‌ها به گزینه‌هایی غیر از صدا و سیما فکر کرده‌اند. در سوال این سال‌ها مسئولان فدراسیون بارها از امیدواری درباره حل شدن مشکل حق پخش حرف زده‌اند اما ماجرا فقط در حد مصاحبه و ابراز امیدواری پیش رفته است. حتی با وجود اعلام آمادگی برنامه 90 برای برگزاری یک میزگرد در این باره‏‏، برای این برنامه هم قدمی برداشته نشده و این نشان می‌دهد قرار نیست اتفاقی بیفتد. البته در این سال‌ها چند باری هم اتفاق افتاد که دوربین‌های تلویزیونی اجازه ورود به ورزشگاه‌ها را پیدا نکردند اما این مساله ادامه پیدا نکرد و فدراسیون نتوانست روی تصمیمش پافشاری کند. حالا اینکه تهدید اخیر کفاشیان بلوف است یا به واقعیت خواهد پیوست هم چندان مشخص نیست!‌

۴ ۸  
آی اسپورت
2017-12-21 13:29:00
نظر دهید

۸ نظر
ویلی
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۳
بعضیا انگار تو اون مملکت زندگی نمیکنن دلشون خوشه، صداوسیما گماشته دولت اصلی ممکلته مافوق دولت ظاهریه، لابیش به قدری قویه که قوه قضاییه هم حریفش نیست چه برسه به یه وزارت فرعی مثل ورزش و فدراسیون درپیت تاج و کفاشیان!! هروقت آستان قدس و بنیاد مستضعفان و ستاد فرمان اجرایی و....حساب کتاب مالیشون مشخص شد و مالیات دادن صداوسیما هم حق پخش میده!!
مارال
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
عرزشی که نیستی . اسهال طلب هم که نیستی . پس قطعا سطل عن طلبی و ادای ملی گراها رو در میاری چون بارها این موضوع رو ثابت کردی که حاضری پول این مملکت به بدترین شکل ممکن به یغما بره . مجاهدینم که اصلا بهت نمیاد
محسن
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۸
حکایت ویلی و نظراتش در این سایت،حکایت آهو در طویله خران است!دارم به تعداد لایکهای نظر ویلی و تعداد لایکهای جواب ایشان فکر میکنم!!!! جملات و کلمات دو تا نظر را با هم مقایسه کنید!!!! و به معنای انها.
۷
عارف
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
شما از همونایی هستی که با حمله به مقدسات سعی بر این داری که خودتو روشن فکر نشون بدی؟؟ غافل از اینکه با این طرز فکر مزخرفت حال ادمو بهم میزنی... مصداق این شعر که میگه.. در کشور من "روشنفکر" هست ،
اما "روشنفکرنما" بیشتر !

همانطور که "مذهبی" هست ،
و "مذهبی‌نما" بیشتر !

اصلا نمی دانم چرا اینجا
بیشتر روی "نما" کار می کنند ،
تا چیز دیگر ...!
Kean
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
آخه عرضه این کارارو ندارید که،صداسیما دولتی،باشگاهها تحت سیطره دولت،اگه بر فرض محال یه باعرضه پیدا بشه و به صداسیما حق پخش نده و اینترنتی پخش کنه،با یه دستور از بالا همه چی نقش بر آب میشه،تا وقتی صداسیما تنها رسانه ی این مملکته و کاملا در اختیار دولته،گرفتن حق پخش از محالات هست،همه باشگاههای دنیا ۶۰درصد درآمدشون از حق پخشه،ولی مادامی که این قضیه هست ،باشگاههای ما باید تو فلاکت و بی پولی دست و پا بزنن،،،والسلام.
مسعود
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
من يكي از طرفداراى دو آتيشه فوتبالم. فرقي نميكنه كدوم تيم. اما از صميم قلب حاظرم با اين شرايط بازيها پخش مستقيم نشه. شايد در آينده چيزي عوض شه و صدا و سيما كه تو اين سالها عادت كرده به مفت خورى كمي انصاف و رعايت كنه. مطمئناً اينجوري آينده باشگاهامون هم تا حد زيادى تضمين ميشه.
۱
محسن
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۳
یک راه دیگر هم وجود دارد که این مدیران دست نشانده اصلا طرف ان نمیروند.یادم هست یک شبکه اماراتی،حق پخش را با قیمت نجومی میخرید و آشغالها جلو نرفتند.فکر کنم دیدن از ماهواره،کم هزینه تر از نت باشد.با پخش اینترنتی،از چاله به چاه میافتیم:فیلتر!!!
۱
عاطفه
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۳۳
من هم با عدم پخش مسابقات از تلویزیون تا مشخص شدن موضوع و کوتاه نیومدن جلو صدا سیمای مفت خور موافقم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر