فهرست
یک سال مصدومیت نیمار در پاریس
یک سال مصدومیت نیمار در پاریس

یک سال مصدومیت نیمار در پاریس

آی اسپورت - نیمار دوباره تا اواسط نوامبر نمی تواند برای پاری سن ژرمن بازی کند. مهاجم برزیلی در جریان دیدار برابر باشاک شهیر آسیب دید و تست های پزشکی مشخص کردند که این بازیکن دو هفته  از میادین دور خواهد بود. با احتساب این ۱۴ روز، مدت زمان نبود نیمار به خاطر آسیب دیدگی در پاری سن ژرمن از یک سال عبور می کند.

در سه سالی که مهاجم برزیلی برای پاری سن ژرمن بازی کرده است ۳۶۸ روز مصدوم بوده است. او در این مدت ۶۴ بازی را از دست داده است و به ۶۷ دیدار هم افزایش خواهد یافت. بازیکن PSG نه در دیدار شنبه مقابل نانت، نه برابر لایپزیگ در لیگ قهرمانان و نه مقابل رن بازی نخواهد کرد. شدیدترین آسیب دیدگی نیمار به فصل ۱۸-۲۰۱۷ بر می‌گردد که به خاطر شکستگی انگشت پا ۱۷ بازی را از دست داد و یک فصل بعد هم ۱۸ دیدار را از دست داد.

با این حال مهاجم برزیلی تنها به خاطر آسیب دیدگی بازی ها را از دست نداده است. از فصل ۱۸-۲۰۱۷ این بازیکن به دلیل محرومیت در خیلی از دیدارها نتوانسته پاری‌سن ژرمن را همراهی کند. در فصل جاری تاکنون در چهار بازی حضور نداشته است: یک بازی به خاطر ابتلا به کرونا، دو بازی به دلیل گرفتن گردن آلوارو گونسالس در دیدار مارسی و PSG  و یک بازی به خاطر خستگی پس از پایان فیفا دی.

۱    
آی اسپورت
2020-10-30 18:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر