فهرست
دونگا: نیمار رهبر جدید برزیل است
دونگا: نیمار رهبر جدید برزیل است

دونگا: نیمار رهبر جدید برزیل است

آی اسپورت- نیمار 22 ساله ماه قبل کاپیتان برزیل شد، اما در بدو امر مشخص نبود که این نقش برای او دایمی خواهد بود یا خیر، زیرا بازوبند کاپیتانی برزیل در پی مصدومیت تیاگو سیلوا کاپیتان این تیم در جام جهانی به نیمار رسیده بود. اما حالا پس از آن‌که او هر چهار گل تیمش در بازی امروز با ژاپن را به ثمر رساند و چهارمین پیروزی پیاپی را برای دونگا به ارمغان آورد، سرمربی برزیل تاکید کرد که بازوبند بر بازوی نیمار باقی خواهد ماند.

 

«نیمار حالا کاپیتان ما ست، این جایگاه جدید او برای سلسائو است. او واقعاً از بازی لذت می‌برد و حضور در میدان برای او مفرح است. او در تیم ملی برزیل همان‌جور بازی می‌کند که انگار با رفقایش بازی می‌کند و ما دوست داریم بازی خوب او را ببینیم.»

 

دونگا نسبت به بازی قبل شش تغییر را در ترکیب تیمش انجام داده بود، اما تصمیم گرفت تا نیمار را در زمین نگاه دارد. او درباره‌ی تصمیمش گفت: «در مورد تعویض‌ها، کاری که امروز من انجام دادم میدان دادن به ذخیره‌ها بود. اما پس از بازی با آرژانتین در چین که نیمار گل نزد، فکر کردم خوب است تا اجازه بدهم در زمین بماند و شانس گل زدن برای تیم ملی را پیدا کند.»

     
آی اسپورت
2014-10-14 19:17:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر