فهرست
سوارس: نسبت به اورا نژادپرست نبودم
سوارس: نسبت به اورا نژادپرست نبودم

سوارس: نسبت به اورا نژادپرست نبودم

آی اسپورت- لوییس سوارس که در این تابستان مرسی‌ساید را به مقصد کاتالونیا ترک گفت، اذعان می‌کند که در دوران بازی پرجاروجنجالش اشتباهاتی داشته است، اما همچنان تاکید می‌کند که در درگیری با پاتریس اورا بازیکن آن زمان منچستر یونایتد بی‌گناه بوده و هیچ توهین نژادپرستانه‌ای به او نکرده است. در پی این درگیری، اتحادیه‌ی فوتبال انگلیس با بازبینی تصاویر ویدیویی بازی، جزئیات گزارش داور بازی و اظهارات سایر بازیکنان حاضر در زمین سوارس را گناهکار تشخیص داد و او را 8 جلسه محروم و 50 هزار یورو جریمه کرد.

 

«وقتی می‌گویم متاسف ام به این دلیل است که از چیزی احساس پشیمانی می‌کنم. متاسف بودن به منزله‌ی پشیمانی است. اما گاهی مرا برای چیزهایی مورد قضاوت قرار داده‌اند که حقیقت ندارند، مثل این مساله‌ی نژادپرستی. من بدون شواهد جریمه شدم و این چیزی‌ست که از همه بیشتر مرا غمگین می‌کند. سایر موارد، کارهایی بودند که خود من به اشتباه انجام دادم. من هم پذیرفتم و طلب بخشایش کردم، اما این مساله‌ی نژادپرستی که بدون شواهد مرا جریمه کردند، ناراحتم کرد.»

 

سوارس هم‌اکنون به دلیل گاز گرفتن کیه‌لینی در جام جهانی محرومیتی چهارماهه را طی می‌کند، کاری که پشیمانی خود را از بابت آن ابراز می‌کند. «خوب است که بپذیرید که اشتباه کرده‌اید و این همان کاری بود که من کردم. چند روز این کار را به تعویق انداختم، چون نباید یادتان برود که من هم فقط یک انسان هستم و گاهی روبه‌رو شدن با حقیقت سخت است. سختم بود که درک کنم و بفهمم چه کاری انجام داده‌ام. روزهایی بودند که نمی‌خواستم به‌شان فکر کنم. فقط می‌خواستم با همسر و فرزندانم باشم که در آن مدت مرا حمایت کردند. نمی‌خواستم حرف کسی را بشنوم یا با کسی حرف بزنم. نمی‌خواستم واقعیت را بپذیرم.»

     
آی اسپورت
2014-10-14 19:58:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر