فهرست
وضعیت حریفان آسیایی تراکتور؛ خوب، بد؛ خیلی بد!
وضعیت حریفان آسیایی تراکتور؛ خوب، بد؛ خیلی بد!

وضعیت حریفان آسیایی تراکتور؛ خوب، بد؛ خیلی بد!

آی اسپورت – هیچیک از همگروه‌های تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا، در لیگ‌های داخلی خود صدرنشین نیستند. در عربستان الاهلی 34 امتیازی با اختلاف 2 امتیاز نسبت به الهلال صدرنشین، در رده دوم قرار گرفته است. البته این اختلاف کم، به دلیل افت شدید الهلال در هفته‌های اخیر است. الاهلی فردا شب میزبان الشباب تیم پنجم جدول است.

در امارات تیم الجزیره نتایج ضعیف‎تری گرفته است. این تیم با 18 امتیاز از 13 بازی در رده چهارم جدول ایستاده و با تیم سوم جدول 12 امتیاز اختلاف دارد. الجزیره نسبت به دو سال گذشته کاملا تضعیف شده و بیشتر بازیکنان کلیدی این تیم جدا شده‌‎اند. الجزیره امشب در لیگ امارات میهمان النصر تیم ششم جدول است.

در لیگ ستارگان قطر الغرافه پس از شکست سنگین هفته گذشته برابر السد، شنبه آینده میهمان الخور و سروش رفیعی خواهد بود. الغرافه با طارمی و اسنایدر، در پایان هفته هفته چهاردهم با 17 امتیاز در رده ششم ایستاده است. این تیم در صورت پیروزی بر پاختاکور ازبکستان در بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، با تراکتورسازی همگروه خواهد شد. البته لیگ ازبکستان هنوز آغاز نشده و از وضعیت پاختاکور اطلاع خاصی در دست نیست.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-01-29 14:10:00
نظر دهید

۲ نظر
تراکنوری اصیل
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
این حرف ها دسیسه دشمنان و بدخواهان تراکتوره
شما با این خبر به مردم آذربایجان و تورک توهین کردید
میخواید تبلیغ کنید حریفان تراکتور ضعیفند و حریفان پرسپولیس و استقلال قوی!!
اما کور خوندید
تراکتور برای ما یک تیم نیست
تراکتور هویت ماست
تمام حریفان ما سخت و در سطح بارسلونا هستند ولی ما با قدرت هواداران پرشورپنجاه شست میلیونیمون شکستشون میدیم
۸
یاشاسین تراکتور
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۷:۵۸
درمورد هم گروهی هامون باید بگم الاهلی که قدرت اوله تو گروه اما سه تیم دیگه تقریبا یه وضعیت هستند یعنی همگی تو دوران افتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر