فهرست
رومنیگه: حضور گواردیولا بازیکنان را به بایرن می‌کشاند
رومنیگه: حضور گواردیولا بازیکنان را به بایرن می‌کشاند

رومنیگه: حضور گواردیولا بازیکنان را به بایرن می‌کشاند

آی اسپورت- کارل هاینتس رومنیگه اعتقاد دارد که حضور پپ گواردیولا در بایرن مونیخ، به این تیم کمک می‌کند تا بازیکنان مطرح بیشتری را جذب کند. سرمربی سابق بارسلونا پس از آمدن به بایرن در تابستان 2013 به این تیم در جذب بازیکنانی مثل روبرت لواندوفسکی، ماریو گوتسه، تیاگو آلکانتارا، ژابی آلونسو و مهدی بن‌عطیه کمک کرده است و رومنیگه این مربی اسپانیایی را تحسین می‌کند.

 

«پپ گواردیولا یک مربی بسیار خوب است. او با شدتی کار می‌کند که من هرگز تجربه نکرده‌ام، من حالا زمان بسیار بسیار درازی‌ست که با این باشگاه هستم. او یک مربی باورنکردنی است. همه‌ی ما خوش‌شانس ایم که او در بایرن است. وقتی با بازیکنان صحبت می‌کنم متوجه این نکته می‌شوم که او یک عامل در تصمیم آن‌ها در آمدن به بایرن است. روبرت لواندوفسکی و ماریو گوتسه به بایرن آمدند زیرا، در کنار دلایل دیگر، می‌خواستند با او کار کنند. این یک نکته‌ی مثبت برای ما ست.»

 

«گاهی او در روزهایی که تمرین نداریم می‌آید و پنج‌شش ساعت در دفترش می‌نشیند و بازی‌ها را آنالیز می‌کند. در روز یکشنبه‌ی فستیوال مونیخ او فقط دو ساعت ماند و بعدش با یک پرواز به ایتالیا رفت تا بازی رم [حریف لیگ قهرمانان بایرن] را در برابر یوونتوس ببیند. مربیانی هستند که ترجیح می‌دهند گه‌گاه خوش بگذرانند، اما او به تورین پرواز کرد تا حریف بعدی ما را تماشا کند. او با وسواس و موشکافی کار می‌کند.»

     
آی اسپورت
2014-10-14 20:29:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر