فهرست
ارمنستان 0 – فرانسه 3 : قدرت نمایی خروس ها در ایروان
ارمنستان 0 – فرانسه 3 : قدرت نمایی خروس ها در ایروان

ارمنستان 0 – فرانسه 3 : قدرت نمایی خروس ها در ایروان

آی اسپورت-  تیم فوتبال فرانسه که در بازی های مقدماتی یورو 2016 حضور ندارد از فرصت های بازی های ملی به خوبی استفاده می کند و بازی های دوستانه با تیم هایی که سبک ها و قدرت متفاوتی دارند برگزار می کند. آنها چند وقت پیش اسپانیا را در زمین خودشان 0-1 شکست دادند و سپس در زمین صربستان با این تیم به نتیجه مساوی 1-1 رسیدند. چند شب پیش هم موفق شدند 1-2 پرتغال را از پیش رو بردارند و حالا به زمین ارمنستان رفته بودند تا بازی با یک تیم با سطح و روش جدید را تجربه کنند.

از سوی دیگر  ارمنستان که در مسابقات مقدماتی جام جهانی نتایج بدی نگرفته بود، اوضاع کاملا متفاوتی دارد. آنها که مدتهاست ستاره خط حمله شان میخیتاریان را به علت مصدومیت در اختیار ندارند مدتهاست پیروز نشده اند و در مسابقات مقدماتی یورو 2016 هم نتایج جالبی نگرفته اند. شاید بهترین نتیجه چند وقت اخیرشان تساوی چند شب پیش آنها در خانه در برابر صربستان باشد.

خروس ها خیلی زود در این دیدار به پیروزی رسیدند. لوک رمی توپ را از آندره ژینیاک دریافت کرد و آن را به تور دروازه ارمنستان دوخت. دو تیم در این نیمه به موقعیت های دیگری دست یافتند اما نیمه اول با همین یک گل به سود تیم میهمان به پایان رسید.

10 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که فرانسه به یک ضربه پنالتی رسید. آندره ژینیاک پشت این توپ قرار گرفت و آن را وارد دروازه ارمنستان کرد. در نیمه دوم دشان پوگبا، گریزمان، والبوئنا و بنزما را به میدان آورد تا به گلهای بیشتری برسد. گل سوم فرانسه را گریزمان در دقیقه 83 به ثمر رساند تا بازی 0-3 شود.

فرانسوی ها که میزبان مسابقات یورو 2016 هستند، در بازی های دوستانه نمایش خوبی را از خود نشان داده اند و خودشان را به عنوان یک مدعی جدی مطرح کرده اند.

     
آی اسپورت
2014-10-14 21:48:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر