فهرست
رونالدو: مطمئنم به عنوان تیم اول گروه به یورو 2016 صعود می کنیم
رونالدو: مطمئنم به عنوان تیم اول گروه به یورو 2016 صعود می کنیم

رونالدو: مطمئنم به عنوان تیم اول گروه به یورو 2016 صعود می کنیم

آی اسپورت- کریس رونالدو، پس از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش تیمش در دیدار مقابل دانمارک، از صعود تیمش به مرحله نهایی یورو 2016 ابراز اطمینان کرد.

پرتغال در اولین دیدارش در مرحله مقدماتی یورو 2016، با یک گل مغلوب آلبانی شده بود؛ نتیجه ای که به برکناری پائولو بنتو و حضور فرناندو سانتوس روی نیمکت این تیم منجر شد. در دیدار دیشب هم بازی تا پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده، با تساوی بدون گل در جریان بود تا اینکه رونالدو، با به ثمر رساندن گل پیروزی، امیدها را به اردوی پرتغال برگرداند.

او به خبرنگاران گفت:\" می دانستم که توپ کوارشما کجا فرود می آید. بارها کنار او در تیم ملی و اسپورتینگ بازی کرده ام و می دانستم که چگونه سانتر می کند.از لحاظ فیزیکی و روحی در شرایط خوبی هستم و مادامیکه چنین شرایطی دارم برای رئال مادرید و پرتغال بهترین بازی هایم را انجام داده و  گلزنی خواهم کرد.
ما بهترین تیم گروه خودمان هستیم و به عنوان تیم اول نیز صعود خواهیم کرد. این مساله را در زمین مسابقه ثابت خواهیم کرد.مطمئنم که به مرحله نهایی یورو 2016 صعود خواهیم کرد. افتخار می کنم که بخشی از تاریخ تیم ملی کشورم شده ام. تلاش خودم را می کنم تا همچون تیم باشگاهیم رئال، برای تیم کشورم نیز گلزنی کنم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-10-15 10:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر