فهرست
مکوندی: نمی‌توانیم در هر دو جام موفق باشیم/ دستم خالی است/ نیروی زمینی سربازهای دونده‌ای دارد
مکوندی: نمی‌توانیم در هر دو جام موفق باشیم/ دستم خالی است/ نیروی زمینی سربازهای دونده‌ای دارد

مکوندی: نمی‌توانیم در هر دو جام موفق باشیم/ دستم خالی است/ نیروی زمینی سربازهای دونده‌ای دارد

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان می‌گوید نگاه‌مان به جام حذفی در ابتدا برای محک بازیکنان‌مان است، چرا که تعداد نفرات‌مان در حدی نیست که در هر دو جام حذفی و لیگ برتر بتوانیم با قدرت شرکت کنیم. صحبت‌های بهروز مکوندی به نقل از ایسنا در زیر می‌خوانید:

شرایط نفت چطور است؟

در تعطیلات لیگ تمرینات‌مان را برای بازی با نیروی زمینی در جام حذفی و استقلال خوزستان در لیگ برتر ادامه دادیم. متاسفانه چراغی، حدادی، درویشی و محمودی بازیکنان مصدوم ما هستند که آن‌ها را برای بازی با نیروی زمینی در اختیار نداریم و البته کادر پزشکی تیم در تلاش است تا این بازیکنان را برای بازی در لیگ برتر آماده کند.

برنامه‌ای برای جام حذفی دارید؟

مسابقات جام حذفی می‌تواند برای ما به عنوان بازی تدارکاتی و استفاده از سایر بازیکنان باشد تا بتوانیم میزان آمادگی و توانایی آن‌ها را برای استفاده در لیگ برتر بسنجیم. هدف ما از حضور در جام حذفی محک بازیکنان‌مان است، چرا که شرایط و تعداد نفرات‌مان به صورتی نیست که بتوانیم به صورت هم‌زمان در دو جام حذفی و لیگ برتر با تمام قدرت شرکت کنیم. نگاه ما به جام حذفی در ابتدا به عنوان بازی‌های تدارکاتی و آماده کردن بازیکنان جوان‌مان است و بعد هم اگر شرایط فراهم شود بتوانیم به قهرمانی هم فکر کنیم.

پیروزی مقابل فولاد در لیگ ادامه پیدا می‌کند؟

خوشبختانه با بردی که مقابل فولاد به دست آوردیم، وضعیت تیم‌مان از نظر روحی - روانی خیلی بهتر شده و این برد بسیار به ما کمک کرده است و امیدوارم این پیروزی‌ها استمرار داشته باشد. هر چند دست ما از نظر تعداد نفرات خالی است و یکسری از بازیکنان‌مان مصدوم هستند ولی سعی می‌کنیم با همین نفرات، روند پیروزی‌های‌مان را ادامه دهیم.

از تیم نیروی زمینی آشناییت دارید؟

یکی از بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و بررسی کرده‌ایم. نیروی زمینی تیم خوبی است. بیشتر بازیکنان تیم‌های نظامی سرباز هستند و نیروهای جوان و با قدرت دوندگی خوبی در اختیار دارند. دو بازی‌ این تیم در لیگ دسته یک کشور را هم زیر نظر داشته ایم و باید ببینیم که خدا چه می‌خواهد. ما در هر بازی به دنبال پیروزی هستیم و در این مسابقه نیز تلاش می‌کنیم تا به برد برسیم.

بازیکن جدیدی جذب می‌کنید؟

در حال رایزنی هستیم و قرار است دو بازیکن خارجی در تمرینات ما حاضر شوند. ما شرایط لازم را از نظر اسکان نداریم تا بتوانیم پذیرای تعداد بیشتری از بازیکنان باشیم و باتوجه به این موضوع قرار است فعلا دو بازیکن بیایند و آن‌ها را ببینیم و در صورتی که به توافق نرسیدیم، درخواست آمدن بازیکنان دیگری را داشته باشیم. قرار است یک دروازه‌بان بلغارستانی و یک مدافع آفریقایی یا برزیلی تا یک هفته دیگر در تمرینات تیم ما حضور پیدا کنند و باشگاه نیز در حال انجام مکاتبات است. در حال رایزنی با بازیکنان ایرانی هم هستیم و البته در پست‌هایی که بازیکن می‌خواهیم، ممکن است بازیکن مورد نظر در باشگاه‌ها شاغل باشند و باید منتظر بمانیم تا ببینیم این بازیکنان در ادامه در لیست خروجی آن‌ها قرار می‌گیرند یا خیر، چرا که از نظر حرفه‌ای صحیح نیست با بازیکن شاغل در باشگاهی مذاکره کنیم. به هر حال در نیم‌فصل قصد جذب بازیکن ایرانی را هم داریم.

     
آی اسپورت
2014-10-15 11:57:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر