فهرست

تراشتگن: مسی و نیمار هم آدم هایی هستند مانند بقیه!

آی اسپورت- مارک آندره تراشتگن، دروازه بان جوان بارسا، با ابراز خشنودی از حضور در این باشگاه، ستاره هایی مانند مسی و نیمار را انسان هایی خوب توصیف کرد.

این ملی پوش آلمانی در تابستان گذشته از بوروسیا مونشن گلادباخ به بارسا پیوست. او اعلام کرد که کاملا در جمع آبی و اناری ها جا افتاده و از حضور در کنار ستاره های این تیم راضی است.

او به بیلد گفت:\" مسی و نیمار انسان‌های معمولی هستند. آنها هم به غذا خوردن، حمام رفتن و ... مثل بقیه مردم نیاز دارند. انسان‌های بسیار خوبی هستند و با همه ارتباط نزدیکی دارند. از لحاظ سطح فوتبالی بحث نمی‌کنم که خیلی خوب هستند، بلکه چیزی که برای من مهم است، شخصیت آنهاست. یک احمق، همیشه احمق است بدون توجه به جام‌هایی که کسب کرده. خوشبختانه در رختکن ما فقط انسان‌های خوب پیدا می‌شود.

حالا احساس راحتی می‌کنم. پیش فصل خوبی پشت سر گذاشتم ولی پس از اینکه مصدوم شدم، دوران بدی پشت سر گذاشتم. البته هیچوقت پس از مصدومیت، دوران خوبی پشت سر نمی‌گذاریم.\"

تراشتگن برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بارسا باید با کلودیو براوو، دروازه بان تیم ملی شیلی رقابت کند. او در مورد این موضوع هم گفت:\" هر دوی ما می‌خواهیم کار را برای لوئیس انریکه سخت کنیم ولی دو حضورم در لیگ قهرمانان عالی بود. واقع گرا هستم و شرایطم را بررسی می‌کنم ولی روز به روز بهتر و بهتر می‌شوم و با بهترین بازیکنان جهان تمرین می‌کنم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-15 12:08:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر