فهرست
اینیستا: کاپیتانی اسپانیا برای من یک افتخار است
اینیستا: کاپیتانی اسپانیا برای من یک افتخار است

اینیستا: کاپیتانی اسپانیا برای من یک افتخار است

آی اسپورت- آندرس اینیستا، هافبک باتجربه تیم ملی اسپانیا، تایید کرد که اشتباه ایکر کاسیاس در دیدار مقابل اسلواکی، روی روحیه این دروازه بان باتجربه تاثیر گذاشته اما توانسته به آرامش دست پیدا کند.

کاسیاس که به دلیل چند اشتباه در بازی های رئال، با انتقاد هواداران تیمش روبرو شد، در دیدار مقابل اسلواکی که با شکست 2-1 اسپانیا به پایان رسید، روی گل اول مقصر بود؛ اتفاقی که به نیمکت نشین شدن او در دیدار بعدی انجامید.

اینیستا به خبرنگاران گفت:\" بله با ایکر صحبت کردم. برایش سخت بود ولی حالا آرام است.\"

هافبک باتجربه بارسا همچنین در مورد کسب جایزه پای طلایی و بستن بازوبند کاپیتانی اسپانیا مقابل لوکزامبورگ گفت:\" خوشحالم که موفق شدم چنین عنوانی را کسب کنم و از همه ی کسانی که به من رای دادن متشکرم. خوشحالم زیرا در مراسم توانستم با اسطوره های فوتبالی زیادی که قبلا ندیده بودم، دیدار کنم.\"

کاپیتانی تیم ملی افتخار من است و من در یکی از بهترین تیم‌های جهان بازی می‌کنم. باید باور کنیم که روزهای خوب بازخواهد گشت و من مطمئنم زیرا بازیکنانی داریم که توانایی انجام آن را دارند. هنوز شک و شبهه هایی راجع به جام جهانی وجود دارد و بسیار مهم است که انتقادات پس از دیدار با اسلواکی را قبول و بررسی کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-15 14:05:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر