فهرست
آلگری: در مورد ضعف های فوتبال ایتالیا اغراق شده است
آلگری: در مورد ضعف های فوتبال ایتالیا اغراق شده است

آلگری: در مورد ضعف های فوتبال ایتالیا اغراق شده است

آی اسپورت- ماکسی آلگری، سرمربی یوونتوس، معتقد است فوتبال ایتالیا آنطور که در رسانه ها مطرح می شود، بد نیست.

تیم های ایتالیایی در چند سال اخیر در رقابت های اروپایی نتایج چندان خوبی کسب نکردند و سهمیه سری آ در لیگ قهرمانان به 3 تیم کاهش پیدا کرده است اما آلگری اعتقاد دارد در مورد نقاط ضعف فوتبال ایتالیا بزرگنمایی شده است.


او به خبرنگاران گفت:\" در ایتالیا همیشه چیز‌های خوب کمتر دیده می‌شود. همه می‌گویند فوتبال ایتالیا به درد نخور است، ولی هیچکس از چیزهای خوب حرفی نمی‌زند. همه می‌گویند داورهای ایتالیایی ضعیف ترین هستند؛ بعد می‌بینیم که فینال جام جهانی را سوت می‌زنند. به ضرر تیم‌های ایتالیایی پنالتی گرفته می‌شود و آنها اعتراضی نمی‌کنند.

چیزی که به فوتبال ایتالیا صدمه می‌زند این است که همه راجع به اتفاقات صحبت می‌کنند نه خود بازی ها. بازی ها مشکلی ندارد و جذاب و حساس پیگیری می‌شوند. تصمیمات روکی(داور) به شدت مورد بحث قرار گرفت زیرا در بازی یوونتوس-رم رخ داده بود. هیچکس به بازی‌ها و اتفاقات بازی های سطح پایین تر توجه نمی‌کند. بنابراین ما یک بازی خوب از یوونتوس مقابل رم را از دست می‌دهیم، تیمی فوق‌العاده با بازیکنانی مثل توتی.\"

در ایتالیا 50 میلیون هوادار فوتبال وجود دارد که 12 میلیون هوادارا یوونتوس و باقی هوادار میلان، اینتر و رم هستند بنابراین تمامی آنها مقابل یووه قرار می‌گیرند، درست مثل چیزی که حالا می‌بینیم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-15 15:11:08
نظر دهید

۱ نظر
payman
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۵
دیگه دست یووه برای همه رو شده اخه چقدر تبانی !!!!!!!!!!!! سری B هم فرستادنشون باز ادم نشدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر