فهرست
بازیکن آلبانی: ترس جانمان را داشتیم
بازیکن آلبانی: ترس جانمان را داشتیم

بازیکن آلبانی: ترس جانمان را داشتیم

آی اسپورت- دو تیم آلبانی و صربستان در بلگراد مشغول انجام بازی انتخابی یورو 2016 بودند که تماشاگران میهمان، که از حضور در ورزشگاه منع شده بودند، پهپادی را بر فراز زمین بازی به پرواز در آوردند که پرچم آلبانی بزرگ از آن آویزان شده بود. استفان میترووچ مدافع صربستان این پرچم را پایین کشید و این کار او جرقه‌ی خشم شدید بازیکنان آلبانی شد. سرانجام مسابقه به دلیل هجوم هواداران به داخل زمین برای حمله به بازیکنان میهمان نیمه‌تمام باقی ماند.

 

«خیلی بد بود، ترس جانمان را داشتیم. در ابتدا ما نمی‌خواستیم بازیکنان صربستان پرچم ما را که بر فراز زمین به پرواز در آمده بود پاره کنند. ماجرا این‌طوری شروع شد. احساس امنیت نمی‌کردیم، تا وقتی که به تونل و لباس‌کنی رسیدیم. چهار بازیکن آلبانی توی دعوا صدمه دیدند و ما نمی‌خواستیم بعد از آن بازی را ادامه بدهیم. داشتند برای ادامه‌ی بازی طرح‌ریزی می‌کردند، اما ما نمی‌خواستیم. من هم مثل همه‌ی بازیکنان روی نیمکت دویدم داخل زمین، اما نه مشتی خوردم و نه مشت زدم. بعد از بازی با اسکورت پلیس به فرودگاه رفتیم و به تیرانا پرواز کردیم.»

 

چیکالشی از ستاره‌های صربستان به‌خصوص برانسیلاو ایوانوویچ برای محافظت از هم‌تیمی‌هایش پس از بالا گرفتن خشونت، تعریف می‌کند: «بعد از این که هواداران به زمین ریختند بازیکنان صربستان می‌خواستند از ما محافظت کنند. به‌خصوص برانیسلاو ایوانوویچ آن‌جا بود تا اوضاع را آرام کند. حتی قبل از بازی با توجه به همه‌ی حواشی دور و بر آن، او آمد پیش ما و گفت «هی بچه‌ها، این فقط یک مسابقه‌ی فوتباله». ولی میتروویچ که پرچم آلبانی را گرفت، ما را با این کارش غافل‌گیر کرد.»

     
آی اسپورت
2014-10-15 19:29:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر