فهرست
کوتینیو: می‌خواهم در ترکیب ثابت برزیل باقی بمانم
کوتینیو: می‌خواهم در ترکیب ثابت برزیل باقی بمانم

کوتینیو: می‌خواهم در ترکیب ثابت برزیل باقی بمانم

آی اسپورت- فیلیپه کوتینیو پیروزی روز شنبه‌ی تیمش برابر آرژانتین را از روی نیمکت تماشا کرد، اما با حضور در نیمه‌ی دوم بازی با ژاپن عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و پاس گل دوم نیمار را فراهم کرد. کوتینیو در هر دو ترکیب اعلام‌شده از سوی دونگا پس از جام جهانی حضور داشته و در سه بازی از چهار بازی دوستانه‌ی برزیل به عنوان یار ذخیره بازی کرده است.

 

«من می‌توانستم بخش زیادی از زمین را [برابر ژاپن] پوشش بدهم و فکر می‌کنم از فرصت خودم به‌خوبی استفاده کردم. همه‌چیز باید برای تیم باشد. برزیل بازیکنان باکیفیت فراوانی دارد و من باید سخت کار کنم تا جایگاه خودم را به‌دست بیاورم و در ترکیب باقی بمانم.»

 

برد 0-4 برابر ژاپن چهارمین پیروزی پیاپی برزیل از زمان انتصاب مجدد دونگا به عنوان مربی این تیم است و علاوه بر آن سلسائو پس از دریافت 11 گل در دو بازی پایانی خود در جام جهانی، تاکنون در این دیدارها گلی را دریافت نکرده است. کوتینیو خوشحالی خود را از این‌که تیمش توانسته به این سطح مطلوب برسد ابراز می‌کند: «کلیت تیم  عالی بازی کرد. ما از دقیقه‌ی اول موفق شدیم توپ را نگه داریم و با ژاپن مبارزه کنیم. نیمار هم که فوق‌العاده بازی کرد.»

     
آی اسپورت
2014-10-15 19:53:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر